Skocz do zawartości

Visa waiver


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, Skowron79 napisał:

Tak ale zostal wprowadzony tzw. Waiver i moge starac sie o przebaczenie na podstawie sponsorowania o prace

 

Drogo kosztowało? Powiedz iie, znawcy tematu zaraz ocenia czy kwota jest prawdopodobna czy tylko zaplaciles adwokatowi dwa tygodnie wakacji w Meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem tylko przeraża mnie taka ilość mało pociesznych informacji na temat adwokatów , nigdy wcześniej nie korzystałem z ich usług i nie spodziewałem się takiej dezinformacji i ...sam nie wiem jak to nazwać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem teraz szczerze ciekawa twojej historii. Dlaczego waiver? Przeaiedziales pobyt? Kto sponsorowal cię na wizę pracownicza? Bo w sumie na te wizę aplikacje wysyła pracodawca. Nie ty. Jeśli to wiza pracownicza to dlaczego piszemy w dziale dla wiz małżeńskich? Jesteś teraz legalnie w USA czy gdzieś indziej? Jaki to był rodzaj waivera i wizy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy papuga wyzyskiwacz z wizytówką "adwokat imigracyjny" narżnął chłopaka na kasę. Taki z niego prawnik jak i ze mnie albo większość z nas tutaj. Prawie każdy ma jako takie pojęcie o procedurach imigracyjnych. Do tego dobry bajer, brak tupetu i bezczelna chciwość.   Naopowiadal bajek, wziął pieniądze  i tyle go widzieli. 

Dobrze żeby chłopak jak już pogodzi się z wtopą opisał swój przypadek. Może uchroni inne potencjalne ofiary przed podobnymi oszustami.

 

edit: wciąż trudno mu uwierzyć że został oszukany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...