Skocz do zawartości

Przesiedziałem turystyczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przesiedziałem wizę turystyczną (rok) - tą którą dostałem na lotnisku w USA, koleje życia tak sprawiły, że musiałem wrócić do ojczyzny. Mam dalej ważną wizę którą dostałem w Polsce i jestem ciekaw czy jest jakaś szansa powrotu ? Jak sprawdzić czy już kompletnie nie mam wstępu, w paszporcie nie zostało nic wbite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przesiedziałeś pobyt, to raczej nie licz na to, ze znowu cie do USA wpuszcza. Szczegolnie teraz.

Jesli przesiedziales dluzej in 180 dni, to masz bana na 3 lata.

Jesli przesiedziales rok albo dluzej, to masz bana na 10 lat.

 

Do paszportu nic przy wyjeździe nie wbijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poniekąd ma, bo chyba wiesz, do czego służy wiza turystyczna ;)

Jeśli masz bana, to musisz go odsiedzieć, a i tak nie masz gwarancji, czy otrzymasz wizę turystyczną, bo stałeś się po prostu niewiarygodny. Ale oczywiście nikt nie może zabronić Ci próbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy zmianie prawa i patrzenia urzędu imigracji nie będzie łatwo o waiver na powrót jesli chodzi wize turystyczną.

 

pozostaje ślub z obywatelem i powrót jak mąż po dostaniu waiver. A to zejdzie powyżej jednego roku i nie wiadomo czy dostaniesz takie waiver.

 

ta wklejkę w paszporcie co masz to jest aby naklejka i jest nieważna. Chcesz to sprawdzić to wsiądź w samolot i podejdź do urzędnika granicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...