Skocz do zawartości

Dojazd z Lotnisko Los Angeles LAX do Hollywood


georg700

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, georg700 napisał:

Pod względem ilości bezdomnych i chorych psychicznie L.A. Bije to co widziałem kiedys w nyc, bostonie czy miami.

Tak. A San Francisco bije LA i trzy poprzednie. Z powodu malej i skoncentrowanej przestrzeni centrum miasta, szok w SF jest wielokrotnie wiekszy. Miasto zdaje sie byc przez nich opanowane.

Klimat Californii przyciaga wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, icecream napisał:

Nikt nie wspomina o vanach jak np. SuperShuttle - fajna opcja - dowożą pod adres i zabierają też z danego adresu, ale przy shared van jak jest dużo ludzi, to może być długi czas przejazdu...

Dobra opcja, jeśli się nie śpieszysz. Korzystałem w Orlando. Dowożą pod sam hotel, ale tak jak napisała cytowana koleżanka, kierowcy optymalizują trasę, więc możesz objechać wcześniej kilka innych oddalonych miejsc :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mathew75 napisał:

Dobra opcja, jeśli się nie śpieszysz. Korzystałem w Orlando. Dowożą pod sam hotel, ale tak jak napisała cytowana koleżanka, kierowcy optymalizują trasę, więc możesz objechać wcześniej kilka innych oddalonych miejsc :-)

 

W San Diego jechalam z jedna osoba i bylo mega szybciutko, wiec zachecona skorzystalam w LA i do Hollywood z 3 h zeszlo.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...