Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

Rafcio28 mam nadzieje ze sie mylisz

Masakra jakas myslalem ze na spokojnie sie zalapie gdzies w maj-czerwiec majac nr 25xxx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 minut temu, Janusz666 napisał:

to co sie dzieje to jaki najstraszniejszy koszmar... wyglada na to ze bedzie to Sierpień. O ile nie skończą się wizy..

mam dość podobny numer.

Janusz, gorszy koszmar jest jak masz np. dziecko chore i nic nie możesz z tym zrobić. Jest cała masa koszmarów znacznie gorszych niż progres VB. Przestańcie marudzić z Waszymi 24,25 i 26 - dojdzie. Co ja mam mówić z 33? Jeszcze pół roku temu patrząc na stare VB 2015 i 14 byłem przekonany o czerwcu, teraz widzę, że szans praktycznie nie ma żadnych. Myślę, że będzie blisk tego co podałem - czas pokaże.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13 minut temu, Carlos78 napisał:

Janusz, gorszy koszmar jest jak masz np. dziecko chore i nic nie możesz z tym zrobić. Jest cała masa koszmarów znacznie gorszych niż progres VB. Przestańcie marudzić z Waszymi 24,25 i 26 - dojdzie. Co ja mam mówić z 33? Jeszcze pół roku temu patrząc na stare VB 2015 i 14 byłem przekonany o czerwcu, teraz widzę, że szans praktycznie nie ma żadnych. Myślę, że będzie blisk tego co podałem - czas pokaże.

zgadzam się... ale właśnie dla mnie i nie tylko dla mnie ta loteria to być albo nie być. Dlatego tak emocjonalnie.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko wtrace, ze opieranie swojego "Byc albo nie byc" na loterii wizowej jest troche nie powazne. Troche wiecej dystansu.

Ale powodzenia zycze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobieta ma rację - polejcie. Być albo nie być zależne od loterii to trochę słabo. Gorzej jak szukanie dawcy nerki. Albo Janusz dramatyzujesz albo pojechałeś bardzo ostro. Np będąc dyrektorem w firmie właśnie zwolniłeś się uderzając w twarz prezesa, po czym zaciągnąłeś kredyt w providencie za który kupiłeś Maserati, które rozbiłeś o przystanek PKS zahaczając przy okazji o Passata tdi somsiada. Wtedy rozumiem - rzeczywiście jesteś w czarnej d... zwłaszcza z tym passatem. Nie ma innej drogi jak ucieczka za wodę. Będzie dobrze, ale nie rób tak więcej...

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, RobertEL napisał:

ciekawe jak brat Simon skomentuje to, co się dzieje.

Myślę że nie prędko. Ten VB to jak otwarcie puszki Pandory. Już jest cała masa zalewających pytaniami. Nie dadzą nawet chłopu czasu na odpowiedź. Kilka dni temu dzieląc się z nim swoimi liczbami zapytałem, czy jest gotowy na Sajgon, jaki rozpęta się przy okazji tego biuletynu. Mam nadzieję, że wytrzyma...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, RobertEL napisał:

ciekawe jak brat Simon skomentuje to, co się dzieje.

55 minut temu, Carlos78 napisał:

Myślę że nie prędko. Ten VB to jak otwarcie puszki Pandory. Już jest cała masa zalewających pytaniami. Nie dadzą nawet chłopu czasu na odpowiedź. Kilka dni temu dzieląc się z nim swoimi liczbami zapytałem, czy jest gotowy na Sajgon, jaki rozpęta się przy okazji tego biuletynu. Mam nadzieję, że wytrzyma...

a pies go trącał i jego przywidywania....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
47 minut temu, dionzisoek napisał:

a pies go trącał i jego przywidywania....

Nie zgodzę się z Tobą i myślę że jest bardzo nie ok wyrażać się w ten sposób. Jego strona jest chyba najbardziej przydatna i pomocna w temacie dv. Zauważ, że ludzie często wciskają swoje wyjęte z kontekstu fragmenty i męczą go o potwierdzenie. Ja mam duży szacunek do faceta i jego wiedzy. Przypomnę, że w listopadzie pisał o cutoffie  na kwiecień 16k - pomylił się o 50. Poza tym jest raczej powściągliwy we „wróżeniu” i nie dziwię się przy tylu niepewnych zmiennych. Na pewno wielu ludziom pomógł, więc uszanuj chociaż to. Gdyby nie jego wyjaśnienia i robota naszego Xarthisiusa dalej szacowałbym swoje szanse na podstawie starych biuletynów i mocno się rozczarował na końcu. Przynajmniej plus jest taki, że wiem wcześniej i nie zrobię numeru jak napisałem Januszowi. A jeżeli bardzo się mylę i jakoś się uda, to będzie miłe zaskoczenie. Swoje zdanie masz i możesz mieć jakie chcesz, ale nie szkaluj faceta tutaj zniechęcając tych, którzy mogą szkukać pomocy u niego lub obrażając tych, którzy pomoc otrzymali. Facet jest łebski i bardzo w porządku. I cierpliwy, bo czytając niektóre wątki zabiłbym je piszących, którym nie chce się nawet poczytać i poszukać. Nie lubisz jego strony- nie wchodź i nie czytaj, ale nie zniechęcaj innych. Ja polecam.

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.