Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RobertEL napisał:

ciekawe jak brat Simon skomentuje to, co się dzieje.

 

55 minut temu, Carlos78 napisał:

Myślę że nie prędko. Ten VB to jak otwarcie puszki Pandory. Już jest cała masa zalewających pytaniami. Nie dadzą nawet chłopu czasu na odpowiedź. Kilka dni temu dzieląc się z nim swoimi liczbami zapytałem, czy jest gotowy na Sajgon, jaki rozpęta się przy okazji tego biuletynu. Mam nadzieję, że wytrzyma...

a pies go trącał i jego przywidywania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
47 minut temu, dionzisoek napisał:

 

a pies go trącał i jego przywidywania....

Nie zgodzę się z Tobą i myślę że jest bardzo nie ok wyrażać się w ten sposób. Jego strona jest chyba najbardziej przydatna i pomocna w temacie dv. Zauważ, że ludzie często wciskają swoje wyjęte z kontekstu fragmenty i męczą go o potwierdzenie. Ja mam duży szacunek do faceta i jego wiedzy. Przypomnę, że w listopadzie pisał o cutoffie  na kwiecień 16k - pomylił się o 50. Poza tym jest raczej powściągliwy we „wróżeniu” i nie dziwię się przy tylu niepewnych zmiennych. Na pewno wielu ludziom pomógł, więc uszanuj chociaż to. Gdyby nie jego wyjaśnienia i robota naszego Xarthisiusa dalej szacowałbym swoje szanse na podstawie starych biuletynów i mocno się rozczarował na końcu. Przynajmniej plus jest taki, że wiem wcześniej i nie zrobię numeru jak napisałem Januszowi. A jeżeli bardzo się mylę i jakoś się uda, to będzie miłe zaskoczenie. Swoje zdanie masz i możesz mieć jakie chcesz, ale nie szkaluj faceta tutaj zniechęcając tych, którzy mogą szkukać pomocy u niego lub obrażając tych, którzy pomoc otrzymali. Facet jest łebski i bardzo w porządku. I cierpliwy, bo czytając niektóre wątki zabiłbym je piszących, którym nie chce się nawet poczytać i poszukać. Nie lubisz jego strony- nie wchodź i nie czytaj, ale nie zniechęcaj innych. Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MMNycz napisał:

Powoli zegnam sie z lake tahoe :( ale nadzieja pozostaje 33xxx...

Ciekawe co teraz powiedziala by Braiana - zdjecie.

IMG_20180313_235031.png

Briana to on czy ona? W sumie nie skłamała ani nie odpowiedziała Ci na pytanie. W 2017 i 16 wszyscy z EU a nie tylko Polacy (brzmi jak naród wybrany) co złożyli mieli spotkanie. Mogli mieć pecha ci z końcówki dv2017. Tylko tamte edycje i obecna mają się nijak do siebie. Niestety ten sam obszar 33xxx i chyba trzeba się pożegnać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Carlos78 napisał:

Briana to on czy ona? W sumie nie skłamała ani nie odpowiedziała Ci na pytanie. W 2017 i 16 wszyscy z EU a nie tylko Polacy (brzmi jak naród wybrany) co złożyli mieli spotkanie. Mogli mieć pecha ci z końcówki dv2017. Tylko tamte edycje i obecna mają się nijak do siebie. Niestety ten sam obszar 33xxx i chyba trzeba się pożegnać...

I prawie rok planowania w piach:) a w ramach przygotowan, nauki angielskiego dla syna (3,5roku) opuscilismy polske:) ale absolutnie nie zalujemy :) nadal trzymam kciuki zeby sie udalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...