Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, darekbp napisał:

Czy ktoś rozwiązał prblem  z tym :

the information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Wyskakuje mi to ciągle a wszystko wpisuje dobrze o co chodzi?

nazwisko trzeba wpisac cale z duzych liter i poprawnie wpisac kod wyzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chyba juz sobie odpuszczam watpie zeby udalo sie sprawdzic wpisuje 10 raz u siebie i faceta i nic.. Ta sama informacja wciaz na obu numerach. Czy w tamtym roku byl taki problem u wielu osob??? A mize to znaczy ze formularz zostal zle wypelniony i nie dopuscili nas do losowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mareknoda napisał:

Tak, od 6 lat dajemy te same, ale w zeszłym roku przynajmniej mogliśmy sprawdzić wynik, a teraz że błędne dane, powinni chyba napisać że wniosek został odrzucony z powodu zdjęcia nie?

Są tutaj osoby, które wysyłały zdjęcia z poprzednich lat i mają komunikat o tym, że nie wylosowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, srk napisał:

Zastanawiałem się czy napisać, bo zapewne polecą minusy i złóść może się pojawić.

Pierwszy raz żona wzięła w loterii i została wylosowana ( 2018EU000257 - czy to dobry numer??), by zwiększyć jej szanse, także ja wziąłem udział. Swojej aplikacji nei mogę sprawdzić bo wywala mnie.

Tu w Polsce prowadzę firmę. Żona jest solistką baletową i miała zaproszenia na audycje z kilku oper w USA - nawet nie prowadziła poważniejszych rozmów bo pozwolenia na pracę by z wiadomych względów nie miała. Pomyślała, że wyśle wniosek o GC i zobaczymy co dalej. Traktowaliśmy to w kategoriach raczej mało realnych.

TERAZ NAPRAWDĘ MAMY ZAGWOZDKĘ, kredyt na domek - mamy czas do przemyśleń. Ktoś może podpowiedzieć ile czasu na wypełnienie wniosku teraz mamy?

Życzę by w przyszłym roku wszyscy zainteresowani mieli tego typu rozterki co my teraz - będzie to ozanczało, że wylosowaliście GC.

By wielu wyssanym teoriom wyjść na przeciw chcę wam powiedzieć, że zdjęcie żony to dokładnie to samo zdjęcie, jakie użyła kilka lat temu przy staraniu o wizę turystyczną. Więc zdjęcia na etapie losowania nie są weryfikowane.

masz czasu trochę co nie znaczy ze masz czas do września 2018 roku macie niski numer to rozmowę możecie mieć w październiku czy też listopadzie jak wyślecie za parę tygodni ds np za dwa czy trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, darekbp napisał:

Czy ktoś rozwiązał prblem  z tym :

the information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Wyskakuje mi to ciągle a wszystko wpisuje dobrze o co chodzi?

opisuja tutaj ten problem

http://forums.immigration.com/threads/the-information-entered-is-not-valid.323536/

 

może odzyskać ten numer czy też później sprawdźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, srk napisał:

Zastanawiałem się czy napisać, bo zapewne polecą minusy i złóść może się pojawić.

Pierwszy raz żona wzięła w loterii i została wylosowana ( 2018EU000257 - czy to dobry numer??), by zwiększyć jej szanse, także ja wziąłem udział. Swojej aplikacji nei mogę sprawdzić bo wywala mnie.

Tu w Polsce prowadzę firmę. Żona jest solistką baletową i miała zaproszenia na audycje z kilku oper w USA - nawet nie prowadziła poważniejszych rozmów bo pozwolenia na pracę by z wiadomych względów nie miała. Pomyślała, że wyśle wniosek o GC i zobaczymy co dalej. Traktowaliśmy to w kategoriach raczej mało realnych.

TERAZ NAPRAWDĘ MAMY ZAGWOZDKĘ, kredyt na domek - mamy czas do przemyśleń. Ktoś może podpowiedzieć ile czasu na wypełnienie wniosku teraz mamy?

Życzę by w przyszłym roku wszyscy zainteresowani mieli tego typu rozterki co my teraz - będzie to ozanczało, że wylosowaliście GC.

By wielu wyssanym teoriom wyjść na przeciw chcę wam powiedzieć, że zdjęcie żony to dokładnie to samo zdjęcie, jakie użyła kilka lat temu przy staraniu o wizę turystyczną. Więc zdjęcia na etapie losowania nie są weryfikowane.

Ambasada wspominała o zdjęciach z loterii i tej z dv2017 by uważać a nie pisali o wizie turystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 ja oczywiście chciałbym maksymalnie wydłużyć ten czas. Do kiedy możemy maksymalnie wysłać wniosek?Od rozmowy mam pół roku na wyjazd z tego co pamiętam. Możesz podesłać mi link z procedurą bo w tym gąszczu mi zaginął. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...