Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, pusiek7 napisał:

Caly czas pokazuje sie cos takiego the information is not valid czy to znaczy ze jednak odrzucili z powodu tego samegonzdjecia

Ja mam to samo, ale to by było dziwne, o powinna być informacja że nie zostałem wybrany i tyle, a tak nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pusiek7 napisał:

A dodawaliscie te same zdjecie co w zeszlym roku??moze odrzucili z tego powodu? 

Ja mialem to samo co rok temu ale je sam jeszcze poprawialem i zostalem wylooswany.

Ktos zasial taka panike z tym zdjeciem i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pusiek7 napisał:

A dodawaliscie te same zdjecie co w zeszlym roku??moze odrzucili z tego powodu? 

Tak, od 6 lat dajemy te same, ale w zeszłym roku przynajmniej mogliśmy sprawdzić wynik, a teraz że błędne dane, powinni chyba napisać że wniosek został odrzucony z powodu zdjęcia nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy napisać, bo zapewne polecą minusy i złóść może się pojawić.

Pierwszy raz żona wzięła w loterii i została wylosowana ( 2018EU000257 - czy to dobry numer??), by zwiększyć jej szanse, także ja wziąłem udział. Swojej aplikacji nie mogę sprawdzić bo wywala mnie.

Tu w Polsce prowadzę firmę. Żona jest solistką baletową i miała zaproszenia na audycje z kilku oper w USA - nawet nie prowadziła poważniejszych rozmów bo pozwolenia na pracę by z wiadomych względów nie miała. Pomyślała, że wyśle wniosek o GC i zobaczymy co dalej. Traktowaliśmy to w kategoriach raczej mało realnych.

TERAZ NAPRAWDĘ MAMY ZAGWOZDKĘ, kredyt na domek - mamy czas do przemyśleń. Ktoś może podpowiedzieć ile czasu na wypełnienie wniosku teraz mamy?

Życzę by w przyszłym roku wszyscy zainteresowani mieli tego typu rozterki co my teraz - będzie to ozanczało, że wylosowaliście GC.

By wielu wyssanym teoriom wyjść na przeciw chcę wam powiedzieć, że zdjęcie żony to dokładnie to samo zdjęcie, jakie użyła kilka lat temu przy staraniu o wizę turystyczną. Więc zdjęcia na etapie losowania nie są weryfikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozwiązał prblem  z tym :

the information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Wyskakuje mi to ciągle a wszystko wpisuje dobrze o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...