Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Marek Kowalczyk napisał:

hej czy w ds260 muszę w jakikolwiek sposob wspominać że jestem zareczony/planuje zaraz slub i planuje wyjechac z żoną? Czy po prostu wypelniam wszystko tak jakbym byl singlem i dopiero przed rozmowa informuje o tym ze jestesmy we dwoje (w jaki sposob o tym informuje konsulat?)?

w ds masz wolny i tak zaznaczasz.. Jak dostaniesz zapeoszenie na rozmowe wtedy dzwonisz do Konsulatu i mowisz o tym. Jest taki numer do dzialu wiz na pobyt staly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, Efffffka napisał:

W kolejnym kroku muszę podać permanent address w stanach. Co mam zaznaczyć jeśli nie wiem gdzie chce jechać i do kogo? 

na rozmowe musisz go znac.. Teraz wpisz ze nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny 2x NOT :)
Ja wysłałam stare zdjęcie i normalnie wyskoczyła mi informacja o HAS NOT BEEN SELECTED, więc raczej nie ma co liczyć na inną informacje jeśli ktoś wysłał stare zdjęcie. Narzeczony wysłał nowe zdjęcie i ta sama informacja... No cóż pozostaje spokojne planowanie ślubu :) a nie na wariackich papierach :) Życzę powodzenia tym, którzy jeszcze nie sprawdzili i gratulacje dla wylosowanych. Nam może się za rok poszczęści, chociaż po tylu wysłanych wnioskach podchodzi się do tego na luzie- jak będzie to będzie, nie ma co żyć w "zawieszeniu" od października do maja (tak jak przeczytałam wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, srk napisał:

sly6 ja oczywiście chciałbym maksymalnie wydłużyć ten czas. Do kiedy możemy maksymalnie wysłać wniosek?Od rozmowy mam pół roku na wyjazd z tego co pamiętam. Możesz podesłać mi link z procedurą bo w tym gąszczu mi zaginął. Z góry dzięki

Na wyjazd masz pół roku ale od daty badań lekarskich, więc logiczne jest, że trzeba je robić jak najpóźniej np tydzień przed rozmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas od wczoraj dostaje komunikat:

 

Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

 

moja siostra ma to samo. Czy komuś udało się sprawdzić wynik pomimo otrzymywania wcześniej tego komunikatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...