Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Efffffka napisał:

Ale to jest wybierane losowo chyba ten numer nie ma znaczenia, raczej to jak wypełnisz formularz i chyba wtedy jest weryfikacja? Kurczę intrygujące, a skąd to info o numerach? :) 

W kazdym miesiacu sa osoby o innych nr zapraszane na rozmowy

https://loteria-wizowa.pl/case-number/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam numer 20183C8xxxxxxx, ale jak wpisuje dane to mam komunikat:

The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

zdjęcie od 6 lat te same daje, ale DV2017 mogę sprawdzić, co może być nie tak?, u mojej dziewczyny to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Efffffka napisał:

Czyli jak mam 29 to już nie mam szans? 

ds260 masz juz dostępny i wyślij go by ktoś inny Cię nie ubiegł z podobnym numerem i rozmowę będziesz mieć bliżej maja. A tak pozostaje czekać,pamiętaj ze parę & osób co wygrało nie idzie i nie np nie dostaje wiz. Mamy już jeden przypadek na dv2018 ze dziewczyna nie idzie. Zapraszają jak maja wizy dostępne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sly6 napisał:

ds260 masz juz dostępny i wyślij go by ktoś inny Cię nie ubiegł z podobnym numerem i rozmowę będziesz mieć bliżej maja. A tak pozostaje czekać,pamiętaj ze parę & osób co wygrało nie idzie i nie np nie dostaje wiz. Mamy już jeden przypadek na dv2018 ze dziewczyna nie idzie. Zapraszają jak maja wizy dostępne

 

 

Jak mogę sprawdzać kiedy ds260 jest dostępny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rafcio28 napisał:

Nie. W ubieglorocznej loteri osoby ktore mialy nr cn28xxx byly w maju zapraszane na rozmowy na kazdy miesiac sa inne numeru a zap sa do pazdziernika 2018 wyslane. Badzmy dobrej mysli

  • 2017EU000289xx – 30 maja

zaproszenia na rozmowę są wysyłane do 30 wrzesnia lub do końca wiz i może być tak ze na dany kraj koniec loterii to np miesiąc lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...