Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest tak:

1) mój chłopak: HAS NOT BEEN SELECTED

2) u mnie: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

 

Ciekawe dlaczego.. oboje mieliśmy zdjęcia z zeszłego roku, więc to chyba nie jest westia fotografii.

No nic.. Powodzenia Kochani i do napisania za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spoko się czyta posty:rolleyes:. Ja  z żonką jeszcze nie sprawdziliśmy wyników. Jest ten dreszczyk emocji,  ale na spokojnie się później sprawdzi,  narazie trzeba pokorzystać w spokoju z długiego weekendu. Życzę powodzenia dla tych co jeszcze nie sprawdzili i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu, temat DV jest dolaczony do ogolnego bill (nie wiem jak to powiedziec po polsku) imigracyjnego sponsorowanego przez Senatora Cotton'a (R-ARK) i Perdue (R-GA). Jest tam kilka propozycji, wlacznie wlasnie z obaleniem DV. Ale najbardziej kontrowersyjne w tym bill jest propozycja ograniczenia H-1B co oczywiscie bylo przywitane z ogolna opozycja ze stanow gdzie jest duzo firm technicznych W tej chwili bill jest "in committee" i tam siedzi, pol-zapomniany, bo okazalo sie ze nie ma dosyc Republikanow ktorzy by na niego glosowali gdyby dostal sie do glownego Senatu. (Tak jak Trumpcare, zreszta.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, katlia napisał:

Kzielu, temat DV jest dolaczony do ogolnego bill (nie wiem jak to powiedziec po polsku) imigracyjnego sponsorowanego przez Senatora Cotton'a (R-ARK) i Perdue (R-GA). Jest tam kilka propozycji, wlacznie wlasnie z obaleniem DV. Ale najbardziej kontrowersyjne w tym bill jest propozycja ograniczenia H-1B co oczywiscie bylo przywitane z ogolna opozycja ze stanow gdzie jest duzo firm technicznych W tej chwili bill jest "in committee" i tam siedzi, pol-zapomniany, bo okazalo sie ze nie ma dosyc Republikanow ktorzy by na niego glosowali gdyby dostal sie do glownego Senatu. (Tak jak Trumpcare, zreszta.)

To wiem - pamietam jak sie pojawil. Tylko ze tych dwoch kolesi z administracja Trumpa i samym Trumpem nie ma nic wspolnego - wiec pisanie ze Trump likwiduje DV jest lekka nadinterpretacja, ale postraszyc zawsze mozna, w sumie media od tego sa ;-) 

A Trumpcare to taki piekny trainwreck :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kzielu napisał:

To wiem - pamietam jak sie pojawil. Tylko ze tych dwoch kolesi z administracja Trumpa i samym Trumpem nie ma nic wspolnego - wiec pisanie ze Trump likwiduje DV jest lekka nadinterpretacja, ale postraszyc zawsze mozna, w sumie media od tego sa ;-) 

Oczywiscie nadinterpretacja. Dlatego mowie wszystkim zeby sie troche uspokoili. Szanse sa bardzo dobre ze bedzie loteria w przyszlym roku. Takie sa realia. Po co straszyc ludzi tu na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

U mnie jest tak:

1) mój chłopak: HAS NOT BEEN SELECTED

2) u mnie: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

u mnie 2  x 

The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

 

Na 100% wpisuje dane prawdiłowo. Błąd pojawia sie na tel/pc chrome/IE

Wyniki z 2016 wskakuja bez problemu. 

Co to moze byc?

W wylosowanie mnie i mojej dziewczyny za jednym razem nie wierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...