Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, sly6 napisał:

co do ślubu to ostatnio osoba byla proszona o pokazanie zdjęć jak się bylo parą,przed małżeństwem.

Też o tym słyszałam! My byliśmy 2 lata przed wylosowaniem GC w ambasadzie po wizy turystyczne - również razem, być może to nam pomogło, kto wie.. :-) Dobrze jednak przygotować się na wszystkie ewentualności jeśli ktoś z Was zdecyduje się na ślub po wylosowaniu przez jedną osobę GC bo to co mowi - Sly6 widocznie nie w każdym przypadku bywa tak kolorowo.. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 minut temu, szaman napisał:

nie moge sie zalogowac. Tzn mam nadzieje, że jak już sie zaloguje to bede mogł skorzystać z "forgotten confirmation number" i wtedy sprawdzę :)

 

w takim momencie zgubic confirmation numer to juz przesada... nie uwazasz??  pisz co ci tam pokaze strona jak juz sie zalogujesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ania38 napisał:

w takim momencie zgubic confirmation numer to juz przesada... nie uwazasz??  pisz co ci tam pokaze strona jak juz sie zalogujesz

 

nie przesada tylko...zycie :) wszedlem...i byla mozliwosc przejscia na forgotten number wszedelm i mnie wywalilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, merucial napisał:

Też o tym słyszałam! My byliśmy 2 lata przed wylosowaniem GC w ambasadzie po wizy turystyczne - również razem, być może to nam pomogło, kto wie.. :-) Dobrze jednak przygotować się na wszystkie ewentualności jeśli ktoś z Was zdecyduje się na ślub po wylosowaniu przez jedną osobę GC bo to co mowi - Sly6 widocznie nie w każdym przypadku bywa tak kolorowo.. !

byly i są sluby w USA za kasę by dostać GC to i tutaj mogą sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palmas napisał:

Aktualna sytuacja na serwerach https://analytics.usa.gov/

HAHAHA :) Moze to tez da cos do myslenia ludziom trumpa i a przyszylm roku do rozlosowania bedzie 100 000 GC :) (z czego 80 000 w europie srodkowowschodniej a 20 000 dla reszty swiata :P )
PS. Ja dalej nawet strony otworzyc nie moge ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radosny napisał:

HAHAHA :) Moze to tez da cos do myslenia ludziom trumpa i a przyszylm roku do rozlosowania bedzie 100 000 GC :) (z czego 80 000 w europie srodkowowschodniej a 20 000 dla reszty swiata :P )
PS. Ja dalej nawet strony otworzyc nie moge ;(

Nooo to miałoby sens :D Kurcze 6x jak wpisywałem rózne numery było to samo, po kliknięciu submit niemal natychmiastowo wyrzucało komunikat o has not been selected, teraz dostałem jeszcze jeden numer do sprawdzenia i jest inaczej, trzy raz już probowałem klikać submit, odnoszę wrażenie jakby serwer miał do wczytania większość ilość danych, nie radzi sobie z tym i wywala... Ale może to naiwne tłumaczenie :D a fakt jest taki, że wszystko jest zapchane i nic z tego nie będzie hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radosny napisał:

HAHAHA :) Moze to tez da cos do myslenia ludziom trumpa i a przyszylm roku do rozlosowania bedzie 100 000 GC :) (z czego 80 000 w europie srodkowowschodniej a 20 000 dla reszty swiata :P )
PS. Ja dalej nawet strony otworzyc nie moge ;(

Nie licz na to. Jest to być może ostatnia edycja loterii wizowej. Jednym z elementów reformy imigracyjnej którą chce wprowadzić D. Tump, jest likwidacja programu DV-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...