Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, zyggy napisał:

no to ja super weteran po raz 8 nie,

mimo że dodałem nowe zdjęcie, mam nadzieję tylko że baza faktycznie nawaliła i że trzeba będzie na nowo losować (a był już taki przypadek

ale nie pamiętam którego roku)

ilya_ podaj sekrętną formułę na wylosowanie bo ty chyba 3 raz rzędu zostałeś wylosowany:rolleyes:

Biorąc pod uwagę skazę wizerunkową z 2011r (dla przypomnienia -> DV2012 -> 

**IMPORTANT NOTICE REGARDING THE 2012 DIVERSITY VISA LOTTERY PROGRAM, from US Green Card Lottery Department**

We regret to inform you that, due to a computer programming problem, the results of the 2012 Diversity Lottery that were previously posted have been voided.  They were not valid and were posted in error.  The results were not valid because they did not represent a fair, random selection of entrants, as required by U.S. law. 

If you checked THE RESULT OF 2012 DV LOTTERY during the first week in May and found a notice that you had been selected for further processing or a notice that you had not been selected, that notice has been rescinded and is no longer valid. )

- nie zdecydują się raczej na anulowanie obecnych wyników i ponowne losowanie. Sprawdzą ilość nadesłanych DS260 i najwyżej w okolicy września/października "dolosują" kolejną pulę osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pusiek7 napisał:

Czyli to wiarygodne zrodlo?

Informację :

" There is a technical issue. We are working to resolve it. Please wait 24 hours and then try again. " - TravelGov podaje jak mantrę od 1.5 dnia. 

Tak, źródło jest wiarygodne.

 

edit: Ponieważ nie mogę edytować swojego poprzedniego posta, krótko i na temat odnośnie ewentualnego ponownego losowania  (za Tweeterem @TravelGov)

" No, we will not be doing another selection. If you have not been able to check your status, please wait 24 hours and try again. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez własnie sprawdzam mój numer i dziewczyny i jest tak samo. Ktoś na początku wątku pisał ze może to byc związane z powtórnie użytym zdjęciem i ja faktycznie juz chyba 3 raz jade na tych samych fotkach. Ktos cos wie ?

EDIT : Przeczytałem posty wyżej i jest jakas awaria , no to czekam dalej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agnieszka 

Nie pisz ze w USA może być ciężko bo cię tutaj zjedzą. I nazwa psa ogrodnika i zwyzywaja ze ich zniechecasz. Trust me. ;) USA jest tylko piekne, bogate i w ogóle każdemu będzie tutaj super! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Roelka napisał:

@Agnieszka 

Nie pisz ze w USA może być ciężko bo cię tutaj zjedzą. I nazwa psa ogrodnika i zwyzywaja ze ich zniechecasz. Trust me. ;) USA jest tylko piekne, bogate i w ogóle każdemu będzie tutaj super! 

Nikt Pani Agnieszki nie zje, bo napisała szczerze, kulturalnie i na poziomie prawdę, bez żadnych podtekstów w celu podbudowania własnego ego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Virago napisał:

Droga Agnieszko może lepiej pozwól ludziom którzy chcą tu spróbować życia jednak nie zniechęcać ameryki. Wiadomo ze emigracja wiąże się z wieloma problemami, nową rzeczywistością itp... Myślę że ci którzy aplikowali na GC maja już wystarczającą wiedzę w co się pakują i czego oczekują. Jak dla mnie przede wszystkim najważniejsze jest to nie żałować decyzji która się podęło, a żeby jej nie żałować to trzeba spróbować! Ameryka nie taka straszna jak ja malują ;) pozdrawiam Rafał z Ilinois 

Drogi Rafale dobrze ze milo piszesz. Mówisz ze ludzie nie wiedzą ,poczytaj trochę forum i zobaczysz ze nie chodzi o straszenie a o racjonalne podejście. Znam osoby którym się udalo jak i tym co ciągle walczą mając juz obywatelstwo. Ważne by pisać wszystko i tak jak dać sobie radę. Np ostatnio mamy wątek ubezpieczeniu i o czym należy pamiętać będąc w USA. Przydatne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Skalariak napisał:

Nikt Pani Agnieszki nie zje, bo napisała szczerze, kulturalnie i na poziomie prawdę, bez żadnych podtekstów w celu podbudowania własnego ego.  

Drogi panie, ja na początku też kulturalnie tłumaczyłam ale 90% odbiorców widziało tylko atak i te swoje psy.. Więc stwierdziłam ze nie warto. ;) dlatego już wiem ze jak Agnieszka będzie tak dalej realistycznie opisywać USA to nie będzie lubiana. A teraz posłucham dobrych rad i dam paru osobom ignora. Pa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...