Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, izabela123 said:

a mozesz napisac na jaka litere jest Twoje nazwisko i na jaka kolegi? Mam pewna hipoteze na temat tego dlaczego nie dziala niektorym a innym dziala ....

Zgaduje, ze Jagoda jest Z. Moga byc wejscia podzielone na dwa serwery. Pierwsza czesc alfabetu ma dostep do logowania a dolna czesc alfabetu ma problem z serwerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, MancGirl napisał:

Zgaduje, ze Jagoda jest Z. Moga byc wejscia podzielone na dwa serwery. Pierwsza czesc alfabetu ma dostep do logowania a dolna czesc alfabetu ma problem z serwerem. 

Nope. Moja narzeczona ma nazwisko na A, a ja mam na P. Oboje mamy invalid.

Jeśli już to chodzi pewnie o kolejność zgłoszeń. Oboje zaczynamy 20183...... razem wypełnialiśmy formularz jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Zip said:

Nope. Moja narzeczona ma nazwisko na A, a ja mam na P. Oboje mamy invalid.

Jeśli już to chodzi pewnie o kolejność zgłoszeń. Oboje zaczynamy 20183...... razem wypełnialiśmy formularz jeden po drugim.

Aha to pudlo. Ja wyslalam formulasz 6 listopada (20185...). Ktos tu na forum tez wysylal tego dnia i zostal wylosowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak podzielony serwer od litery...

Problemy moga wynikac w roznych przyczyn byc moze wysypal sie podczas oblezenia po wynikach, byc moze zaatakowany zostal i zablokowany stad przyczyna.

A moze jeszcze cos innego ale nie ma czegos takiego jak dzielenie alfabetu na czesci, takiego czegos nie ma w bazach danych. Byc moze algorytm losujacy wylosowal za duzo lub za malo albo wystapily bledy w wyniku czego dane rozsypaly sie i musza przeprowadzic odzysk ich bo np w wylosowanej puli dane nie zgadzaja sie z danymi przeslanymi przez uczestnikow tylko dla danego confirmation number wystepuja dane osoby od innego lub cokolwiek innego i stad dany komunikat bo dane sie nie zgadzaja lub ich poprostu nie ma.

Byc moze warto sprawdzic status za jakis czas bo has not moze sie po usunieciu usterki okazac has been... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karol0219 napisał:

Zdażyło się to kiedykolwiek wcześniej? 

Nie chce siać fermentu , ale wydaje mnie się,że miałem numer taki w tym losowaniu. miałem na początku,że mnie wylosowali , dosłownie ,,migło" mnie to przed oczami i wywaliło ze strony( uznało ,ze strona zbyt długo się ładuje ale się załadowała i nie mam bladego pojęcia czemu mnie wywaliło). Jestem praktycznie pewny bo w przypadku wylosowania jest zdecydowanie więcej tekstu numeru nie zdążyłem nawet zoabczyć.

Przy następny logowaniu:

The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Potem oblężenie strony.Olałem temat do rana , ale przyznać się muszę ,ze się podjarałem strasznie. 

Rano wchodzę sprawdzić i : HAS NOT BEEN SELECTED

Tak jak piszę pewności brak mnie bo mogło mnie się przywidzieć , teraz spokojnie się loguje i jest taki a nie inny wynik, więc uznałem ,że mnie nie wylosowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dublin napisał:

Nie ma czegos takiego jak podzielony serwer od litery...

Oczywiście, że jest, może być replikacja oparta o index'y. Każda replika jest odpowiedzialna za swoją pule indeksów, więc tak by to mogło wyglądać "serwer od litery" ;p.

3xHAS NOT BEEN SELECTED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kzielu napisał:

Swietne :) Dokladnie jak podejzewalem - zupelnie nie rozumiesz definicji wizy O. Przeczytaj dokladnie albo popros zeby Ci ktos to przetlumaczyl bo dajesz ludziom niepotrzebna nadzieje.

 

Daj se spokoj, ona i tak nie uwierzy, nawet jak jej na marmurze wyskrobiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...