Skocz do zawartości

Texas - wydatki, zarobki etc.


Geek34

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zarabiać w Texasie (powiedzmy w Dallas) żeby żyć na dobrym poziomie, tj. kupić w przyszłości ładny dom, auto i założyć rodzinę 2+1 lub 2+2 ? Zakładając, że tylko ja pracuję (żona nie)? 

Gdzieś spotkałem się z opinią, że ~$45k/rocznie powinno wystarczyć na prowadzenie w miarę spokojnego trybu życia 2+1, prawda to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Geek34 napisał:

Cześć, chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zarabiać w Texasie (powiedzmy w Dallas) żeby żyć na dobrym poziomie, tj. kupić w przyszłości ładny dom, auto i założyć rodzinę 2+1 lub 2+2 ? Zakładając, że tylko ja pracuję (żona nie)? 

Gdzieś spotkałem się z opinią, że ~$45k/rocznie powinno wystarczyć na prowadzenie w miarę spokojnego trybu życia 2+1, prawda to? 

Za $45k rocznie dla calej rodziny to bedzie sie - doslownie - klepac biede. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/5/2017 at 11:20 AM, Geek34 said:

Cześć, chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zarabiać w Texasie (powiedzmy w Dallas) żeby żyć na dobrym poziomie, tj. kupić w przyszłości ładny dom, auto i założyć rodzinę 2+1 lub 2+2 ? Zakładając, że tylko ja pracuję (żona nie)? 

Gdzieś spotkałem się z opinią, że ~$45k/rocznie powinno wystarczyć na prowadzenie w miarę spokojnego trybu życia 2+1, prawda to? 

Wszystko zależy od osoby. Ja bym na Twoim miejscu po prostu poszukał cen wszystkiego co dla Ciebie jest potrzebne dla spokojnego życia na codzień ( nie zapomnij o ubezpieczeniach i emeryturze ). Dodaj do tego 10-20% oszczędności co miesiąc(tak na czarną godzine, bo jak stracisz prace to warto mieć za coś żyć zanim znajdziesz nową) i wtedy Ci wyjdzie kwota jaką potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...