Skocz do zawartości

Drugie podejście pytaniewitam mam


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, sly6 napisał:

pracujesz dwa lata i nie masz oszczędności,/? Znam osoby ze nawet nie wierzą ze rodzina da obiad a tutaj opłaci wszystko. Fakt różne sa relacje lecz czasami warto powiedzieć mam odłożone na pobyt.

czy możesz podejść? Nie masz zakazu lecz pomyśl kolejnymi razem co możesz dodać do tego,zmienić.

Sly6 nie tragizuj, nie wszyscy maja takich krewniakow jak Ty....  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Sly6 nie tragizuj, nie wszyscy maja takich krewniakow jak Ty....  ;)

 

Godzinę temu, andyopole napisał:

Sly6 nie tragizuj, nie wszyscy maja takich krewniakow jak Ty....  ;)

pewnie ze nie maja.. Za dużo widziałem lecz czasami można trafić źle i nie dlatego ze zły jesteś a poprostu na tak wychodzi. Dlatego należy pisać różne widzenia które sa realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2017 o 12:58, darekbp napisał:

Witam mam do Was pytanie dziś byłem na rozmowie i niestety nie dostałem wizy i nie wiecie czy np za miesiąc jak znów bym złożył to są szanse że dostanę czy lepiej dłuższa przerwę zrobić ?

Witaj Darek,

Jeśli  'silne więzi' nie uległy znaczącej zmianie (poprawie), to nie za bardzo widzę sens. Jeśli masz kasę na kolejne wnioski to próbuj, ale każda Twoja odmowa i przebieg rozmowy są odnotowane szczegółowo. Jeśli powiesz to samo - to zapomnij.Jeśli nakłamiesz bez zaplecza - też zapomnij.

Ludzie próbują po 0,5-1 roku i zmieniają coś znacząco w życiorysie. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...