Skocz do zawartości

Kilka luźnych pytań


MIAMI33

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Roelka napisał:

Aha. I dlatego chcesz leciec do USA, zdobywac pieniadze w nielegalny sposob i w kazdej chwili spodziewac sie wizyty smutnych panow imigracyjnych. :P

Jako nielegalny nie bedziesz mial zadnego prawa glosu...

Naprawdę o pieniądze mi nie chodzi,są takie czasy gdzie majątek można na prawdę zbić na śledzeniu słupków i czytaniu gazet,to jest dla mnie temat pomniejszy bo mogę zarabiac wszędzie z dostępem tylko do internetu.

 

2 minuty temu, Jackie napisał:

 

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Zdajesz sobie sprawę że w USA jest DOKŁADNIE tak samo?

Zdaje sobie sprawę,że inżynier z pracy wygrał prawie 20k$ w jakimś tam kasynie i nie miał żadnych problemów z tą gotówką.I zdaje sobie,że takie pieniądze w Polsce i niemczech wygrane mogą zrobić wiecej problemów niż pożytku.I wysokość podatku dochodowego również jest na dużo lepszym poziomie.Dosyć szczegółowe dane za 2013: https://www.wykop.pl/wpis/7764876/usa-wysokosc-podatku-dochodowego-od-osob-fizycznyc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, Micart napisał:

Zaraz, zaraz.... Czyli chcesz mieszkać w USA bo przeszkadzają Ci osoby o innym kolorze skóry, dobrze zrozumiałem? :lol:

 

Ty tak na poważnie? Ty uważasz za normalne aby wyjśc na miasto i być okradziony,wyzwanym,pobitym to norma? O 21 nikt biały nie wychodzi na ulice bo wtedy szanse na to co wymieniłem podstakują o 80% jak nie więcej.Mam porównanie będąc w jeszcze dosyć noromalnej Polsce,gdzie o 21 w poznaniu budzi się życie,a jadąc przez berlin,monachium,norymbergie o tej godzinie spotkasz 90% osoby arabskiego pochodzenia które w większość,napadają,wyzywają,okradają kogo popadnie.Jak to dla Ciebie nie problem przeprowadź się do niemiec i zyj,baw się z nimi wieczorami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, katlia napisał:

Rozumujesz jak dzieciak...notabene, z tych wygranych $20K -- 40 procent zniknie na podatek. 

Poszedł,wygrał zero problemów.U nas nawet nie można takich kwot wygrać bo hazard jest nielegalny.Ja Ci podaje twarde fakty jakie mam z obu krajów w których przebywam na stałe,w Polsce jestem co urlopy,święta itd. wiec też raz na kilka miesięcy i porównuje je do tego jak jest w USA gdzie pod wieloma względami jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, katlia napisał:

 Nastepny rasista szuka swojego miejsca w USA :( (Mamy dosyc wlasnych, zostawaj w Europie.)

Rasista? Ty jesteś taka tolerancyjna to na prawdę przyjedź tutaj i wyjdź wieczorem na ulice.Nie wiem czy będziesz tak dalej tolerancyjna,nie masz z tym styczności,widzisz to najwyżej przez ekran daleko zza oceanem.Przyjedz i się przekonaj jak to warto być tolerancyjnym.Liczba gwałtów w moim regionie(bayern) przez ostatnie 2 lata wzrosła dużo więcej niż przez ostatnie 14 lat razem łącznie.. TOLERANCJA pełną gębą.Najwięcje krzyczą o tolerancji osoby które nie mają z tym styczności.Po jednej nocce na berlińskich ulicach już byście inaczej śpiewali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad masz pewnosc, ze w USA jest lepiej? Rozmawiaja z toba osoby, ktore w USA zyja nie od wczoraj i przedstawiaja ci jak jest - i wcale nie jest tak pieknie jak sobie wyobrazasz. Bron? Nie kupisz, bo jestes nielegalny. Ubezpieczenie? Musisz miec, albo bedziesz bankrutem. Podatki? Takie same jak wszedzie, musisz placic. (A nie, nielegalni nie placa) Pasy bezpieczenstwa? Musisz zapinac.

Chcesz mieszkac wsrod samych "bialych"? To polecam Teksas. Zobaczysz jak tam lubia imigrantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, katlia napisał:

W USA hazard tez jest nielegalny w WIEKSZOSCI miejsc. Sa miasta gdzie alkoholu nie wolno sprzedawac. 

Sama podkreśliłaś to W WIEKSZOŚCI ale SĄ MIEJSCA GDZIE JEST LEGALNY.I to w mojej ocenie już jest na PLUS dla USA.Kompletnie nie rozumiem takiego ubogiego myślenia.Mimo wszystko jest szansa aby uprawiać hazard,ale trzeba podkreślić,że w większosci miejsc nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...