Skocz do zawartości

Kilka luźnych pytań


MIAMI33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Teraz, MIAMI33 napisał:

No to nie da mi ubezpieczenia w czym masz problem? Ty się boisz o mnie,że ja nie będe miał ubezpieczenia? Zejdz na ziemie.

Już szukam odnisniku,wiem,że miałem gdzieś zapisane.Arizona albo teksas można tam stawiać małe budowle,wiatraki itd. bez pozwolenia,a tylko chyba informując swoje najbliższe urzędy.Jak znajdę to wstawie w jakiś post.

Oj, naprawde kompromitujesz sie. Chcesz zyc bez ubezpieczenia medycznego to nie przyjezdzaj do USA, bo tu jest teraz przymus z Obamacare i Trumpcare tez bedzie karal raczej surowo brak ubezpieczenia. 

A jezeli chcesz mieszkac w wiatraku, prosze bardzo. Domu nie polecam budowac bez ogromnej papierologii bo tu cie wyrzyca jezeli dom nie jest zrobiony according to code. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MIAMI33 napisał:

Nie chce mieszkać w europie.Nie wiem czy widzisz co się tutaj dzieje.Zawód mam dobry,zarobki nawet bardzo z samej pracy legalnie 26000e rocznie,dodatkowo prace dorywcze i na giełdzie przez ostatnie 16 miesiecy ponad 36000e udało mi się odłożyć,stać już mnie na małe mieszkanie w Polsce i życie na wysokim poziomie w Polsce i nawet w niemczech.Ale pieniądze to nie wszystko.

USA kojarzy mi się z wolnością której bardzo brakuje w europie.W USA są stany gdzie nie wymaga się żadnych pozwoleń do zakupu broni palenej,noszenia jej na widoku,posiadania w domu,nie ma problemu z obroną przed osobami które wtargną na twoją ziemie.Tam jest respektowane prawo własności na swojej ziemi możesz robić co chcesz,znajdziesz ropę? Nie ma problemu,możesz ją wydobywać.. U nas znajdziesz coś w ziemi ponad 30cm nie należy już do Ciebie tylko do państwa.To są tylko jakieś marginalne przykłady które u nas w europie sa całkowicie nieosiąglne.Teraz przykład Polski,niemców.. Niemożność obrony,przymusowa nauka w szkołach,przymusowe szczepienia,nie ma swobód obywatelskich,wolność tylko ze słowa,bardzo dużo jest Ci narzucane,nawet musze zapinać pasy bo mi tak nakazują? Jak można wolnemu człowiekowi kazać zapiąć pasy w samochodzie.Przymusowe ubezpieczenia itd. itd.Szkoda o tym pisać bo tego jest na prawdę za dużo.Na każdym kroku czuje się ograniczony w Polsce jak i niemczech,dlatego chciałbym wybyć do USA na jakieś oludzię,a i przeszkadza mi przeludnienie.Nie ma tu takich miejsc gdzie idąc 20km w las,góry czy gdziekolwiek nie spotkamy ludzi,domów,infrastruktury.

Czegos tak glupiego dawno tu nie czytalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roelka napisał:

Czyli dla Ciebie wiedza z internetu jest lepsza od wiedzy i doświadczenia ludzi mieszkających w USA.. imigrantów którzy też zaczynali od podstaw i teraz mogą się dzielić wiedzą. Tak jak mówiłam, 21 lat to piękny wiek kiedy nie chce się słuchać innych. Wiesz co? Mieszkam teraz w Niemczech. I bardziej balabym się wychodzić po zmroku w USA niż tutaj czy w Polsce. 

Nie tylko jak ja się odnoszę o praw które panują w pewnych stanach(których dokładnie nie wymieniłem)i od razu nakakują na mnie,że tak nie jest i mogę sobie wybić to z głowy,bo tak nie jest,bo tak nie jest.A jednak patrząc chociażbym na posiadanie broni itd. to tak jest..Ja wrzuciłem kilka plusów WSZYSTKICH stanów w jeden post i burza ogromna,że ja gówno wiem,a w internecie piszą bzdury.Ja się dzięki wiedzy z internetu nauczyłem poruszać po giełdzie i na niej zarabiać i dzięki temu mogę rzucić pracę i wiem,że na pewno byłbym wstanie się z tego utrzymać..

To z całym szacunkiem Roelka ale chyba nie mieszkasz w żadnym dużym mieście,ani w jego zasięgu.Chyba,że na prawdę gdzieś na wschodzie gdzie imigrantów jest bardzo,ale to bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, katlia napisał:

NA WSCHODZIE JEST MALO IMIGRANTOW ???????????????????????????????????

Mówiłem o wschodniej granicy niemiec,gdzie ich jest tam najmniej.Zachód,centrum i południe jest opanowane przez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...