Skocz do zawartości

Kilka luźnych pytań


MIAMI33

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchaj, serio, jezeli naprawde myslisz ze Niemcy sa "opanowane" przez imigrantow, to zwariujesz w USA. To naprawde NIE jest spoleczenstwo dla tych ktorzy boja sie roznorodnosci rasowych, wyznaniowych i jezykowo-kulturowych.

Stany ktore wymieniles - Arizona, Teksas - to rejony gdzie biali ludzie albo sa mniejszoscia albo wkrotce beda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, katlia napisał:

Sluchaj, serio, jezeli naprawde myslisz ze Niemcy sa "opanowane" przez imigrantow, to zwariujesz w USA. To naprawde NIE jest spoleczenstwo dla tych ktorzy boja sie roznorodnosci rasowych, wyznaniowych i jezykowo-kulturowych.

Ja nie boje się różnorodności już to powtarzałem kilkuktronie.Mówię o tym co sie dzieje na terenie praktycznie CAŁYCH NIEMIEC.W USA chyba każde miasto nie jest straszne aby wyjść wieczorem na spacer? Trzymaj mape przestępstw popełnionych przez imigrantów w ostatnim czasie.

Jeszcze wliczona jest w to szwajcaria i austria.

A tutaj odnośnik do całego sprawozdania: http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/mapa-przestepstw-popelnianych-przez-imigrantow-1882.html

32f6125b49375689ac0933e3d2ac86fb.jpg

//edit I każde przestępstwo jest aktualizowane i dodawane,każdy kolor odpowiada za stopień danego przestępstwa. I na prawdę Tu macie około 100 milionów osób(same niemcy mają ponad 80 milionów obywateli legalnych).To są male liczby na tak małej powierzchni? Powierzchnia teksasu,a co tu sie dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja mieszkałam czasami widywalam więcej imigrantów z Azji i krajów hiszpańsko jezycznych niż Amerykanow. O czarnoskórych już nawet nie wspomne. :P

 

Jak zauważyła katlia,  bardzo sobie samemu zaprzeczasz. Tolerujesz roznorodnosc ALE... coś Tam. Tolerujesz jakieś przymusy ALE.. znowu coś. 

Powiem tak. Na legalny pobyt w USA masz bardzo minimalne szanse. Jako nielegalny będziesz sobie wiódł jakąś marną egzystencję i wtedy pogadamy jak fajnie jest w USA, jakie mają fajne prawa i jakie fajne ubezpieczenie medyczne. 

 

Edit. Przeczytałeś mój link o Teksasie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, katlia napisał:

Mowisz ze sie nie boisz imigrantow, ale CIAGLE o tym piszesz jako o negatywnej stronie zycia w Niemczech. Wiec ci po prosti nie wierzymy. 

Bo to jest bardzo negatytwna strona zycia w niemczech i ludzie nawet uciekają z kraju,właśnie z tego powodu.Ja się ich nie boje mi osobiście jeszcze nic nie zagrażało,mieszkam w małej miejscowości pewnie tylko dlatego.

 

//edit literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MIAMI33 napisał:

Bo to jest bardzo negatytwna strona zycia w niemczech i ludzie nawet uciekają z kraju,właśnie z tego powodu.Ja się ich nie boje mi osobiście jeszcze nie nie zagrażało,mieszkam w małej miejscowości pewnie tylko dlatego.

Niestety to w wiekszosci miejsc w USA natrafisz na jakis ludzi, ktorych raczej nie chcial bys spotkac po zmroku :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ilon napisał:

Niestety to w wiekszosci miejsc w USA natrafisz na jakis ludzi, ktorych raczej nie chcial bys spotkac po zmroku :P 

W niemczech,dużym mieście jak wyjdziesz wieczorem na pewnoe zostaniesz zaczepiony przez osoby arabskiego pochodzenia,i jak się skończy na zaczepieniu to masz szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...