Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam prośbę do osób które starały się o wize turystyczną w roku 2017 .

Jeśli możesz poświęcić mi chwilę proszę wymień wszystkie pytania( jeśli pamiętasz ) które zadawał Ci konsul . Podsumowaniem niech będzie "dostałam, dostałem"

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skun napisał:

Witam.

Mam prośbę do osób które starały się o wize turystyczną w roku 2017 .

Jeśli możesz poświęcić mi chwilę proszę wymień wszystkie pytania( jeśli pamiętasz ) które zadawał Ci konsul . Podsumowaniem niech będzie "dostałam, dostałem"

Dziękuję :)

Ktoś tu probuje pójść na łatwiznę, zamiast przeszukać wątki na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć pytania a co tam Twoja mama robi,czy masz znia kontakt,co będzie z dzieckiem,dlaczego nie lecisz z nim czy Ojcem dziecka itd lub tez pytania po co,na ile i tyle pytań. Jak widzisz zakres pytań jest duży i zależy od Konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, sly6 napisał:

możesz mieć pytania a co tam Twoja mama robi,czy masz znia kontakt,co będzie z dzieckiem,dlaczego nie lecisz z nim czy Ojcem dziecka itd lub tez pytania po co,na ile i tyle pytań. Jak widzisz zakres pytań jest duży i zależy od Konsula.

Na każde z tych odpowiedzi mam racjonalną i PRAWDZIWA ODPOWIEDZ. 

Spróbować muszę. A Ty drogi adminie życz mi powodzenia :):)

Tym bardziej że nie należę do osób uciekających ze swojego kraju pozostawiając potomków a do ludzi którzy chcą mieć możliwość skosztować ciasta babci , pójść z dziadkiem na ryby i poczuć zapach perfum swojej mamy :) .

Na pewno odezwę się w piątek.  Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Skun napisał:

Na każde z tych odpowiedzi mam racjonalną i PRAWDZIWA ODPOWIEDZ. 

 

 

Nieraz słyszałem racjonalne wytłumaczenie przeczące logice. Ile osób, tyle racji. I każda jest "najmojsza". A konsul za prawdziwe uzna te, którym uwierzy. A którym, tego nikt nie wie. Niemniej życzę powodzenia, i nie zawiedź tych, którzy Ci udzielali porad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...