Skocz do zawartości

Ile czekac na nowy paszport wyrabiany w Chicago ?


Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

w koncu udalo mi sie umiejscowic akt slubu w polsce, zajelo mi to o wieleeeeee wiecej czasu niz przypuszczalam (a wlasciwie mojej mamie) i teraz mam wszystkie dokumenty, zeby wyrobic nowy paszport na nazwisko meza w ambasadzie w chicago, ALE przeczytalam ze czas oczekiwania do 2 miesiecy

nie moge nigdzie znalezc informacji, ale czy da sie to jakos szybciej zalatwic nawet jakbym musiala wiecej zaplacic ? 

Czy pytam sie o ta mozliwosc w ambasadzie czy musze wczesniej wypelnic jakies wnioski ? 

 

Termin w ambasadzie mam na 8 sierpnia, wiec prosze o szybka pomoc i z gory dziekuje ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie czytam, ze moge ubiegac sie o tymczasowy i 10letni w tym samym czasie i koszt obydwoch to 174

ale dalej nie moge znalezc ile czasu trzeba czekac na tymczasowy 

i czy skladam dwa wnioski osobno (wiec potrzebuje dwoch kompletow dokumentow) czy tylko jeden wspolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sly6 napisał:

szybko możesz dostać paszport tymczasowy lub tez w Polsce gdy masz sytuację uzasadnioną. Nie ma opłat za szybko wydany paszport.

 

poczytaj forum,byly czasy gdy czekalo sie i pól roku na paszport.

 

Te czasy już chyba minęły.

W 2013 roku przyjechali tu chłopaki z konsulatu w LAX. Złożyłem papiery, zdjęcia, opłatę. Po niecałych 4 tygodniach FedEx meldowal się z gotowym paszportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...