Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Weststarr napisał:

Definicja z wikipedii 

Loteria  gra losowa, której uczestnicy nabywają numerowane bilety, czyli „losy”. O wygranej decyduje „ciągnięcie” losów, czyli losowanie. Miejsce sprzedaży losów to kolektura.

Losowanie – czynność polegająca na wyciąganiu lub wybieraniu określonych liczb lub przedmiotów (los, karta, kupon, żeton itp.) w sposób wykluczający wpływ osoby losującej na wynik tej czynności.

z PWN albo z britaniki trzeba bylo przepisac..... a nie skopiuj wklej z wikipedii, ales sie wysilił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

1 godzinę temu, LukeFlorida napisał:

Mam pytanie - czy czas zgłoszenia się do loterii ma jakieś znaczenie czy loteria to op prostu loteria? Tzn. czy jakbym wypełnił wszystko 3 października o 18.00 przed większością to mam jakieś większe szanse? Inna sprawa, że pewnie wtedy serwery są mocno przeciążone ;p Ale i tak mam zamiar w tym roku załatwić to jak najszybciej

życie pokazuje ze serwery sa przeciążane na końcu wysyłania zgłoszeń i w pierwszych godzinach gdy się sprawdza czy zostałeś wylosowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sly6 napisał:

A życie pokazuje ze serwery sa przeciążane na końcu wysyłania zgłoszeń i w pierwszych godzinach gdy się sprawdza czy zostałeś wylosowany.

Ja zgłaszałem się pod koniec , chyba  w ostatnim dniu i serwery śmigały jak marzenie. Strasznie miałem cykora bo straszyliście ,że na początku i pod koniec nie wyrabiają a u mnie na 15 letnim laptopie ,który na większości stron muli śmigał jak marzenie i w tri miga skończyłem zgłoszenie. Za to faktycznie przy wynikach była makabra i to dobre kilkadziesiąt godzin. W tym roku spróbuje na samym początku powiedzmy 10-14 dniu loterii bo wieść gminna głosi ,że najwięcej wylosowanych jest z tego okresu . Pożyjemy zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...