Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak wygrasz w loterii i w końcu pójdziesz na rozmowę to tam decydują czy przyznać ci wizę czy nie. Jak dostaniesz to wyjeżdżasz na tej wizie i zielona kartę dostaniesz pocztą na adres USA który pisałaś we wniosku. 

Może zacznij się tym martwić jak już wygrasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh? 

Jak nie wygrasz to masz dalej swoją wizę turystyczną.  Nie wiem do kiedy jest ważna ale jak jest ważna to na niej jedziesz. 

Jak wygrasz to idziesz na rozmowę ( nie od razu wiadomo że na to się czeka) i tam na rozmowie anuluja ci wizę turystyczną ale dają ci wizę na stały pobyt. Ta wiza będzie ważna 6 miesięcy i wtedy masz wyjechać i zaczynać swoje życie w USA. Jak w tym czasie nie pojedziesz to wiza przepada. W tym momencie nie masz już też wizy turystycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tinakaka napisał:

Czyli generalnie pozbawią mnie możliwości wyjazdu w tym roku, czy dobrze rozumiem?

Nic nie rozumiesz. Najpierw musisz wylosowac, potem dostaniesz zaproszenie na rozmowę na której dostaniesz GC lub nie i dopiero wtedy anulują Ci wizę turystyczną. Do tego czasu  jeszcze trochę wody a Wisle uplynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym rozumiała to bym nie zadawała pytań, a że jestem w tym temacie zielona kompletnie, to zwróciłam się o pomoc tutaj. Ale z tego co rozumiem, wszystko (rozmowy, itp.) odbędzie się do końca 2018, czyli tak czy inaczej blokuje mi to możliwość pobytu w USA w tym roku, prawda? ( chodzi mi tutaj o przedział miedzy wakacjami a końcem roku) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...