Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja myślę, że powinniście być bardziej wyrozumiali, szczególnie Ci, którzy jak widać napisali kilkaset postów. Zaczyna śmierdzieć hipokryzją jeśli widzę gdy ktoś pisze "ile można" w wątku, który sam krytykuje.

Żenujące gdy brakuje chęci pomocy, natomiast chętnych do krytykowania człowieka nie brakuje. Słabe to.

Chyba po to jest ten wątek i temat jak najbardziej mieści się w wątku. Po to jest to forum aby można było poruszyć temat bez obawy przed hejtem, a traktując ludzi w ten sposób zniechęcacie kolejnych do poruszania być może istotnych kwestii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, michalmall napisał:

A ja myślę, że powinniście być bardziej wyrozumiali, szczególnie Ci, którzy jak widać napisali kilkaset postów. Zaczyna śmierdzieć hipokryzją jeśli widzę gdy ktoś pisze "ile można" w wątku, który sam krytykuje.

Żenujące gdy brakuje chęci pomocy, natomiast chętnych do krytykowania człowieka nie brakuje. Słabe to.

Chyba po to jest ten wątek i temat jak najbardziej mieści się w wątku. Po to jest to forum aby można było poruszyć temat bez obawy przed hejtem, a traktując ludzi w ten sposób zniechęcacie kolejnych do poruszania być może istotnych kwestii.

 

Pomoc otrzymal tu niejeden potrzebujacy. W tym przypadku pomocy zadnej, poza dobrym slowem i chusteczka na otarcie lez dac nie bylo mozna. A zale jak po smierci ostatniego grabarza we wsi...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, mareknoda napisał:

Witam,

Wszedłem z ciekawości zobaczysz co tam słychać z DV-2019. Widzę że były jakieś problemy, jeżeli wysłałem zgłoszenie 6.10.2018r to jest wszystko ok?. 

Rejestracja do tej edycji Loterii Wizowej rozpoczęła się na początku października 2017 roku, jednak z powodu awarii została anulowana, wszystkie zgłoszenia zostały usunięte.

Ponowna rejestracja rozpoczęła się 18 października 2017 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego i trwała do 22 listopada 2017 do godziny 18:00 czasu polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, mam pocztę na gmailu, sprawdzam nawet spam, chyba że była to wiadomość po angielsku i może automatycznie ją skojarzyłem z oszustami co wyłudzają kasę na loterii i olałem. Jaki był adres email nadawcy tej wiadomości?, jeszcze sprawdzę. Tak się starałem żeby wszystko wpisać dobrze, a tu pech.

Czy los DV-2020 jest już przesądzony?, nie będzie już podobnej możliwości zamieszkania i pracy w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mareknoda napisał:

Wątpię, mam pocztę na gmailu, sprawdzam nawet spam, chyba że była to wiadomość po angielsku i może automatycznie ją skojarzyłem z oszustami co wyłudzają kasę na loterii i olałem. Jaki był adres email nadawcy tej wiadomości?, jeszcze sprawdzę. Tak się starałem żeby wszystko wpisać dobrze, a tu pech.

Czy los DV-2020 jest już przesądzony?, nie będzie już podobnej możliwości zamieszkania i pracy w USA?

Nastawienie Trumpa jest takie  aby zlikwidować i wszystko ku temu zmierza.. ale cały czas nie jest to zatwierdzone. 
Ja po cichu liczę, że w tym roku jeszcze będzie można spróbować aplikować na loterię, a jeśli ją zlikwidują to mam nadzieję, że pojawi się jakaś nowa wiza pozwalająca aplikować na podstawie jakiegoś scoringu (wiek, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, język etc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...