Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, jason.black napisał:

Składałem podanie o wizę z tego adresu ( którą otrzymałem ) dziwnym trafem email z ambasady dotarł......

Brawo dla Administratora ;) Niektóre osoby mają problem ze zrozumieniem zaistniałej sytuacji  a dogryzają .

Tu nie chodzi o to że mnie czy kogoś nie wylosowali

Bo takie są zasady i ktoś kto bierze w tym udział musi je zaakceptować.

"Zasady zmieniono" ( po prostu skasowali zgłoszenia )  po wysłaniu formularza  nie informując o tym .

Dlatego ja czuję się oszukany .

Ale o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem? Co się właściwie stało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
22 minuty temu, haneczka019 napisał:

Ale o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem? Co się właściwie stało? 

Chodzi o problem z systemem, który się pojawił na początku października. Było to chyba dyskutowane kiedyś na forum. Tu jest informacja ze strony loteryjnej:

Due to a technical issue, the DV-2019 entry period that began on October 3 was closed. Entries submitted during October 3-10 are not valid and have been excluded from the system; they did not count as a duplicate entry. A new full entry period began at noon, Eastern Daylight Time on Wednesday October 18, 2017 and ran until noon Eastern Standard Time on Wednesday November 22, 2017. Only entries submitted during this period were accepted and considered for selection in the lottery. Please throw away any confirmation number or other documentation that you have if you submitted an entry during Oct. 3-10.

OP się nie zorientował w porę, że zgłoszenie mu anulowano i że musi wysłać jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mola napisał:

Chodzi o problem z systemem, który się pojawił na początku października. Było to chyba dyskutowane kiedyś na forum. Tu jest informacja ze strony loteryjnej:

Due to a technical issue, the DV-2019 entry period that began on October 3 was closed. Entries submitted during October 3-10 are not valid and have been excluded from the system; they did not count as a duplicate entry. A new full entry period began at noon, Eastern Daylight Time on Wednesday October 18, 2017 and ran until noon Eastern Standard Time on Wednesday November 22, 2017. Only entries submitted during this period were accepted and considered for selection in the lottery. Please throw away any confirmation number or other documentation that you have if you submitted an entry during Oct. 3-10.

OP się nie zorientował w porę, że zgłoszenie mu anulowano i że musi wysłać jeszcze raz.

Ach, no tak. Zupełnie o tym zapomniałam, dzięki mola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jason.black napisał:

Nawet na stronie ambasady z tą informacją, nie jest napisane że kogokolwiek będą informować meilowo że jest " jakiś błąd"  i sobie skasowali zgłoszenia .

https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/wiza-loteryjna/ 

Co świadczy o nie uczciwym działaniu, jak dla mnie .

Ja rozumiem Twoje rozgoryczenie, musisz jednak wziąć pod uwagę że urząd imigracyjny w USA nie wyznaje zasady "klient nasz pan". Oni nie mają interesu Ci przypomnieć czy informować indywidualnie, jak sam nie przypilnujesz to - jak to mówią - po ptokach. Także nic nie zrobisz, pilnuj dokładniej DV2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

O wyniku losowania też nikt cię nie będzie informował.

Akurat o tym jest informacja po przyjęciu zgłoszenia do loterii,  kiedy i jak sprawdzić, oraz  o tym że zgłoszenie jest przyjęte...

Natomiast że mogą twoje zgłoszenie .... wykasować ... już nie:lol:

Nie bywałe że o takim  "szczególe"  informacji brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jason.black napisał:

Akurat o tym jest informacja po przyjęciu zgłoszenia do loterii,  kiedy i jak sprawdzić, oraz  o tym że zgłoszenie jest przyjęte...

Natomiast że mogą twoje zgłoszenie .... wykasować ... już nie:lol:

Nie bywałe że o takim  "szczególe"  informacji brak

Jak to brak? Była informacja na stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...