Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

az sie zarejestrowalem, by poinformac tutaj obecnych o wyniku, wiadomo - jak bedzie :) w sumie nie wiem czy ewentualna wygrana bedzie tez zyciowa wygrana, czy tez lepiej jednak decydowac sie na cos w UE (glownie chodzi o sluzbe zdrowia :)) No bo jesli chodzi o nature to mamy kraje polnocne, jesli chodzi o grzanie dupy to Hiszpanie, jak ktos lubi umiarkowany klimat i ladna architekture, to takie perelki jak Luksemburg... Zobaczymy... niech los zadecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, che napisał:

pewnie i tak jak co roku o 18 nikt nie sprawdzi bo zawisną serwery :P

No wlasnie sie zastanawiam jaka atrakcje KCC moglo przygotowac w tym roku. No nawet byla juz jedna przy okazji rejestracji ale pewnie doloza cos jeszcze. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie i prawdopodobnie ostatnie podejście, bo nawet jak będzie jeszcze jedna loteria to chyba lepiej sobie żony Amerykanki szukać :D

Ech ale i tak jest bardzo mała szansa. Inna sprawa, że chyba o 18.00  to serwery będą tak zapchane, że nie będzie dało się sprawdzić, więc dodatkowe godziny stresu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Julia Anastazja Janiak napisał:

Próbowałam sprawdzić teraz i pisze ze moj confirmation Numbers ma za mało znaków (a oczywiście ma 16 i dokładnie spisany) 

mysicie ze ten błąd wynika z tego ze wyniki po 18 czy mam coś nie tak z numerem? 

Poprawny numer powinien zaczynac sie od "2019". Ale chyba warto poczekac najpierw do 18:00. W przypadku problemu istnieje tez opcja odzyskania numeru uzywajac danych personalnych uzytych przy rejestracji (email, nazwisko itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Telesfor napisał:

Poprawny numer powinien zaczynac sie od "2019". Ale chyba warto poczekac najpierw do 18:00. W przypadku problemu istnieje tez opcja odzyskania numeru uzywajac danych personalnych uzytych przy rejestracji (email, nazwisko itd.)

Tak tak zaczyna się od 2019 i łącznie ma 16 znaków. No coz będę czekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...