Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
30 minut temu, LukeFlorida napisał:

Moje drugie i prawdopodobnie ostatnie podejście, bo nawet jak będzie jeszcze jedna loteria to chyba lepiej sobie żony Amerykanki szukać :D

Ech ale i tak jest bardzo mała szansa. Inna sprawa, że chyba o 18.00  to serwery będą tak zapchane, że nie będzie dało się sprawdzić, więc dodatkowe godziny stresu :D

 

 

Bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie bedzie kolejnej loterii? :unsure::mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Peter_47 napisał:

Bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie bedzie kolejnej loterii? :unsure::mellow:

Prawdopodobieństwo zawsze jest tutaj wszystko jest możliwe . Aczkolwiek spójrz na to , że już tegorocznej loterii miało nie być a jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, monk napisał:

Prawdopodobieństwo zawsze jest tutaj wszystko jest możliwe . Aczkolwiek spójrz na to , że już tegorocznej loterii miało nie być a jest :) 

Czyli z uśmiechem na ustach można by powiedzieć, ze wszystko jest jedną wielką loterią :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz  biorę udział w loterii. 

Teraz na luzie. Nastawienie, że szansa na wygraną jest niesamowicie niska. A nawet jak się uda to można mieć za wysoki numer (co widzę po obawach użytkowników, którzy wygrali w DV2018). W kwietniu sobie dopiero o niej przypomniałam. Natomiast w zeszłym roku nie było chyba dnia bym o tym nie myślała, śledziłam forum, czytałam i oczywiście nastawiona byłam na wygraną :rolleyes:

Dużo lepiej jest z tegorocznym podejściem ^_^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, error napisał:

Drugi raz  biorę udział w loterii. 

Ja tez drugi raz powtorzony chyba z 5 razy od DV2014. Mimo wszystko ten pierwszy raz pamieta sie najlepiej gdy mialo sie wtedy konkretne plany i nadzieje, a pozniej to juz wszystko gone with the wind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co ja mam powiedzieć, emigracją do USA zacząłem się interesować od grudnia 2017 teraz żałuje że nie pomyślałem o tym odrobinę wcześniej żeby dziś też czekać na godzinę 18.00 :) Jedynie pozostaje mi czekać teraz na jesień (o ile wiadomo co) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...