Skocz do zawartości

Prezenty dla dzieci amerykańskich


Jackie141

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wiem że temat był o prezentach ale nie znalazłam nic o dzieciach .

Więc chcę wysłać paczkę z polski do Stanów . Dzieci są w wieku 9 lat ( dziewczynka) 11 i 13 lat chłopcy . Jakie pomysły ? Nie muszą to być typowo polskie rzeczy, chciała bym żeby im się spodobało a nie wiem co.jest na topie teraz w Stanach ... Największy problem jest z chłopakami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jackie141 napisał:

Hej. Wiem że temat był o prezentach ale nie znalazłam nic o dzieciach .

Więc chcę wysłać paczkę z polski do Stanów . Dzieci są w wieku 9 lat ( dziewczynka) 11 i 13 lat chłopcy . Jakie pomysły ? Nie muszą to być typowo polskie rzeczy, chciała bym żeby im się spodobało a nie wiem co.jest na topie teraz w Stanach ... Największy problem jest z chłopakami 

W takim wieku to silnie zalezy czym sie interesuja. Trudno doradzic prezenty uniwersalne. Jeden bedzie z ojcem chodzil strzelac na gun range, drugi bedzie gral w football, trzeci w gry video.... Musisz troche rozeznania zrobic. Gift cards to zawsze latwe rozwiazanie, ale nie jest to prezent ktory wzbudzi jakies wielkie emocje ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu kupila polskie slodycze. Wszystkie dzieci lubia prince polo, ptasie mleczko, landrynki, jakies cukierki.Ewentualnie, dla dziewczynki mozesz dodac jakies ladne pudelko z drewna (dziewczynki takie rzeczy lubia) dla chlopakow jakis bryloczek na klucze - takie raczej symboliczne pamiatki na dodatek do slodyczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat na etapie prezentów i powiem Wam, że to jest porażka. Łatwiej  w Polsce kupić coś amerykańskiego, niż polskiego. Chciałbym, żeby prezencik miał polski akcent, a tu jak nie fartuchy do kuchni z jakimiś bezsensownymi napisami, to jakieś pierdoły z namalowanymi kogutami czy innym dziadostwem. Jednym słowem trafić w odpowiednią rzecz dla dzieciaków ( i nie tylko dla dzieciaków), których się nigdy nie widziało to nie lada wyzwanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci to jeszcze pol biedy (kiedy byl maly, moj amerykanski syn lubil naprzyklad rycerska "bron" i bardzo go interesowaly ciupagi, lol) ale 11-13 lat to trudny wiek na kupowanie... wtedy oni naprawde interesuja sie glownie elektronika... 

Jestem tez na forum amerykanskim gdzie ludzie ciagle pytaja "Musze kupic prezent dla kogos za granica ale wszystko tu jest Made in China!" To jest chyba problem na calym swiecie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...