Skocz do zawartości

Prezenty dla dzieci amerykańskich


Jackie141

Rekomendowane odpowiedzi

:):) Jako przedstawiciel "nowych czasów" to uważam, że starsi by się zachwycili kartą przedpłacona do Apple Store'a albo Playstation store'a albo XBox store'a (jakkolwiek to się nazywa) aby opłacać gry i inne gadżety do gier a młodsza pewnie jakbyś jej wykupił kartę z pieniędzmi do jej ulubionej online gry to pewnie by cię wyściskała (np jakiś membership w Animal Jam na pól roku?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mcpear napisał:

:):) Jako przedstawiciel "nowych czasów" to uważam, że starsi by się zachwycili kartą przedpłacona do Apple Store'a albo Playstation store'a albo XBox store'a (jakkolwiek to się nazywa) aby opłacać gry i inne gadżety do gier a młodsza pewnie jakbyś jej wykupił kartę z pieniędzmi do jej ulubionej online gry to pewnie by cię wyściskała (np jakiś membership w Animal Jam na pól roku?)

 

:);) Jako przedstawiciel "starych czasow" moge tylko powiedziec: ja pierdziu, o czym on do nas rozmawaia..."!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ilon napisał:

Andy, ja jako przedstawiciel nie wiem w sumie juz jakis czasow.. tez nie mam pojecia :D 

Ino se w leb strzelic. ;)

Dobrze ze jeszcze sluzbowy komputer mam na Windowsie to jako tako ogarniam. A I tak przejscie z W7 na W10 to byl szok technologiczny, nic nie moglem znalezc. Teraz na dodatek po dlugich MOICH oporach wpieli moj komputer do firmowej sieci, to sie narobilo! Jakies qrna Dropboxy, Quickbooki I did'ko znaje co jeszcze.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJ brat ma 12 lat i interesuje sie piłka nożna i grami komputerowymi. Jako prezent zazwyczaj ode mnie dostaje piłkę, koszulkę z ulubionym piłkarzem, jakies getry do grania, sam mi mówi ze np przydały by mu sie nowe korki do kopania, jakas przenośna konsola do grania, album lub książkę o sportowcach itp. Na grach sie nie znam wiec w tym nie pomoge ale ja wole młodemu kupic cos zeby na dworze spędzał czas niz w domu przed kompem. Z USA mu przywiozłam rękawice i piłki do baseballa bo w Polsce nie jest to popularne, jakies ciuchy sportowe, ochraniacze na piszczele, czapki z daszkiem ze znajomymi drużynami. Zawsze jest mega zadowolony. Generalnie jak dziecko ma jakies hobby to warto w tym kierunku iść, rozeznanie by trzeba było zrobic. Np podobno wszystkie dziewczynki kochają kucyki pory :D ja w ogole nie wyrosłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...