Skocz do zawartości

Jak to wyglada w UK. Slub..


leoharx

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuję to książę podróżuje na paszporcie dyplomatycznym i nie podróżuje na wizie turystycznej tylko specjalnej wizie A. Jakiś czas temu oglądałam program w TV w którym było to omawiane, ale na 100% nie jestem pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jackie napisał:

Z tego co się orientuję to książę podróżuje na paszporcie dyplomatycznym i nie podróżuje na wizie turystycznej tylko specjalnej wizie A. 

Nawet jak na imprezki do Vegas jezdzi? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, leoharx napisał:

Czy jak np. Ksiaze Harry teraz wezmie slub z Amerykanka niedlugo  to może sie starac o Zielona Karte czy dalej bedzie musial odwiedzac USA np. Na Wizie Turystycznej?

A po co mu zielona karta skoro w US na pewnie nie będzie mieszkał? :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2018 o 23:58, leoharx napisał:

Czy jak np. Ksiaze Harry teraz wezmie slub z Amerykanka niedlugo  to może sie starac o Zielona Karte czy dalej bedzie musial odwiedzac USA np. Na Wizie Turystycznej?

Kochani

 Oczywiscie dziękuję za informacje, wyrozumialosc i profesjonalizm odpowiedzi czując pewnie Wasze zdumienie tak glupim pytaniem :) Oczywiscie napisalem to zapytanie tak naprawde w zartobliwym tonie jako takie trochę śmieszne i niepowazne pytanie aby wprowadzic tu troche humoru w dniu w ktorym wiekszosc z nas przczytala: "Has not been selected" :) Oczywistym jest ze rodzina Krolewska nie bedzie podróżowac na B2 :)W sumie  tak pomyslalem teraz ze jest to ciekawy temat który porusza to jak wyglada podrozowanie np. Rodziny Krolewskiej i osob z dyplomatycznymi paszportami. W artykule po angielsku ktory podeslal wczesniej sly6 jest tez opisane to ze Krolowa Elzbieta podróżuje w ogole bez paszportu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Joanna30 napisał:

Bo w UK paszporty wydaje Królowa Elżbieta i sama sobie nie może go wydać :)  Wydaje mi się, że coś takiego kiedyś czytałam.

LOL, ja to czasami jestem tak odcieta od rzeczywistosci, ze jakby taka Krolowa Elzbieta przechodzila normalnie przez bramki na terminalu a ja bylabym gate agentem to zaraz by bylo 'hola hola, gdzie sie Pani pchasz bez paszportu' :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...