Skocz do zawartości

Nowe życie w USA - moje wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mcpear napisał:

Chyba codziennie w południe DMV otwiera na swojej stronie nowe terminy - te, z których ludzie zrezygnowali ostatniego dnia. One trafiają do "inventory" chyba dokładnie w południe następnego dnia. W ten sposób możesz próbować upolować wcześniejszy termin - zamiast czekać na listopad. Jak zdawałem praktyczny też dostałem termin na "za 4 miesiące", ale po dwóch dniach polowania dokładnie w południe upolowałem coś na "za tydzień". Trzeba jedynie dokładnie w południe (ani miniuty wcześniej) próbować zarezerwować nowy termin. Trzeba być też ciut elastycznym z lokalizacją - ja na egzamin praktyczny musiałem dojechać 30 mil - ale miałem to prawko w kieszeni wcześniej. Powodzenia

To u Was na zapisy? Jak do lekarza. Qrde, u mnie na wsi biurokraci az sie ciesza gdy interesant wchodzi do DMV, moga sie wykazac…  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 10/12/2018 at 8:50 AM, ilon said:

Ten Twoj maz to jest dobry. Najpierw GC zgubil, teraz portfel. Zeby kiedys dzieciakow albo Ciebie nie zgubil :D 

No niestety życie z nim nie jest łatwe... nową GC mu skonfiskowałam i ja ją trzymam. Podobnie z paszportem i dokumentami dziecka... w zasadzie to jakbym dwoje dzieci miała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/12/2018 at 9:46 AM, mcpear said:

Chyba codziennie w południe DMV otwiera na swojej stronie nowe terminy - te, z których ludzie zrezygnowali ostatniego dnia. One trafiają do "inventory" chyba dokładnie w południe następnego dnia. W ten sposób możesz próbować upolować wcześniejszy termin - zamiast czekać na listopad. Jak zdawałem praktyczny też dostałem termin na "za 4 miesiące", ale po dwóch dniach polowania dokładnie w południe upolowałem coś na "za tydzień". Trzeba jedynie dokładnie w południe (ani miniuty wcześniej) próbować zarezerwować nowy termin. Trzeba być też ciut elastycznym z lokalizacją - ja na egzamin praktyczny musiałem dojechać 30 mil - ale miałem to prawko w kieszeni wcześniej. Powodzenia

Dzięki! Powiem mu żeby próbował. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...