Skocz do zawartości

formularz i-94


Krzysztof122000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Lecę do USA, z tego co czytałem kiedyś w samolocie wypełniało się formularz I-94. Przeczytałem również, że tego się już nie robi (ale było to tak napisane, że nie było to jasne), więc jak ktoś wie to proszę o szybką odpowiedź czy będę musiał coś wypełnić (jestem nie pełonoletni) w samolocie? Bo na granicy oczywiście muszę porozmawiać z urzędnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na to pytanie jest tyle odpowiedzi co ludzi na ziemi :rolleyes: Ja ostatnio miałam przegląd bagażu przy wylocie do Denver i koleś mi powiedział, że jeśli przewozi się jakakolwiek żywność, słodycze itp. to zawsze należy zaznaczyć" tak" przy pytaniu o posiadaniu żywności. To nie znaczy, że ta żywność jest niedozwolona, ale zabezpiecza przed karą pieniężną (chyba mówił że wynosi ona coś około $300). Podejrzewam, że jeśli kasza jest oryginalnie pakowana to nie będzie z nią problemów. Grzyby suszone ? Hmm nie jestem pewna czy są dozwolone. Ktoś podał Ci linka w innym poście o dozwolone produkty. Przeczytaj dokładnie to rozwieje wszystkie wątpliwości. Tak przy okazji, dodatkowy przegląd bagażu mialam tylko wtedy kiedy na formularzu zaznaczylam "nie"( przypadek?).  Nigdy mnie nie skierowali kiedy zaznaczyłam "Tak."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzysztof122000 napisał:

Na stronie interameryka pisze, że kaszę można wwozić. Z tego co wiem grzyby suszone (podgrzybki) nie są dostępne w każdym sklepie. 

Mam w szafie chyba z pół kilo. Sam zbierałem, tutaj też są lasy a w nich rosną grzyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...