Skocz do zawartości

formularz i-94


Krzysztof122000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Jackie napisał:

Kup "farina" w sklepie dla italiancow :) 

To juz chyba predzej znajde polski sklep niz italianski. :D 

Wezme chyba cream of wheat i ugotuje w tym samym czasie co kasze manna i skosztuje po lyzeczce zeby porownac. Kasza manna wydaje mi sie taka delikatniejsza w smaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wszystko, w końcu to przecież Ameryka. Tylko czasem nazywa sie mało po polsku, taki kraj. Jeśli w zwyczajnym hipermarkecie jest pszenica na kutię, nigdy bym nie uwierzył! Trzeba po prostu pytać,  kto nie pyta to mieszkając tu trzydzieci lat wpiernicza pasternak będąc świecie przekonanym że to korzeń pietruszki, tylko smak ma trochę  specyficzny, Amerykański. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

To juz chyba predzej znajde polski sklep niz italianski. :D 

Wezme chyba cream of wheat i ugotuje w tym samym czasie co kasze manna i skosztuje po lyzeczce zeby porownac. Kasza manna wydaje mi sie taka delikatniejsza w smaku. 

A co Ty, w ciąży? Trenujesz gotowanie kaszki?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
4 minuty temu, Krzysztof122000 napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Może wiecie czy w droge powrotną czyli z Waszyngtonu do Wroclawia przez Frankfurt musze wypełniać jakieś formularze w samolocie czy na granicy. Wydaje mi sie ze nie bo kiedys lecialem ale z Kanady no i juz nie pamietam.

NIC. W te strone to bajka. Zero stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...