Skocz do zawartości

visa bulletin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam pytanie być może gdzieś jest taka informacja już zamieszczona ale ja nie mogę znaleźć. chodzi mi o biuletyn visa jezeli mnie wylosowali i wypełniłem ds-260 jak czytać ten biuletyn czy jyż jest czy będzie to za chwilę. jezeli ponawiam temat. z góry dziękuję za wyjasnienia. michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuletyn wychodzi do ~15 kazdego miesiaca. Interesuje Cie sekcja B (DV Category for the Month of ...) albo nawet bardziej:  C (THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN ...). Patrzysz na wartosc cutoff dla EU w tabelce. Jezeli Twoj case number jest nizszy niz numer z tabelki, bedziesz mial rozmowe w ambasadzie w danym miesiacu.

Obecny biuletyn (lipcowy) pokazuje w sekcji B odciecie na lipiec, a w sekcji C na sierpien. Nastepny biuletyn (sierpniowy) wyjdzie w ciagu najblizszych 7 dni i bedzie pokazywal odciecie na sierpien w sekcji B (dokladnie to samo jak w sekcji C poprzedniego biuletynu) i odciecie na wrzesien w sekcji C (ostatnie dla DV18)

Biuletyn wrzesniowy, ktory opublikuja do 15 sierpnia, bedzie zawieral pierwsze odciecie dla DV19 na wrzesien (sekcja C).

https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mkrzyzan napisał:

witam

to jaki jest najlepszy numer w takim razie poniżej 10 000 czy powyżej 20 000. pytam z czystej ciekawości

Numer loteryjny to jak numerek porządkowy - najlepiej mieć numerek 1. Im wyższy numer tym jesteś dalej w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak jestem zadowolony bo w tamtym roku brałem udział i nic. pamietam czasy jak się wysyłało pocztą to dopiero naprawdę losowania. człowiek myślał czy dobrze adres wpisał. jak nie będę miał rozmowy trudno się mówi. Poza tym ja i tak musiał rozważyć wyjazd w USA nikogo nie mam nawet znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 7/12/2018 at 7:06 AM, mkrzyzan said:

witam

to jaki jest najlepszy numer w takim razie poniżej 10 000 czy powyżej 20 000. pytam z czystej ciekawości

Zasada jest taka, że im niższy numer tym lepiej bo szybciej będziesz miał rozmowę :) z twoim numerem na pewno się załapiesz na wizę, a rozmowę zapewne będziesz miał wiosną przyszłego roku.... powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/12/2018 at 7:37 AM, mkrzyzan said:

ja i tak jestem zadowolony bo w tamtym roku brałem udział i nic. pamietam czasy jak się wysyłało pocztą to dopiero naprawdę losowania. człowiek myślał czy dobrze adres wpisał. jak nie będę miał rozmowy trudno się mówi. Poza tym ja i tak musiał rozważyć wyjazd w USA nikogo nie mam nawet znajomych.

To że nie masz nikogo w stanach to nie jest problem... dużo ważniejsze jest co robisz zawodowo, jakie masz kwalifikacje, wykształcenie... jesli masz szanse na dobra prace to reszta sama sie ulozy! Poczytaj choćby historie @mariano85  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...