Skocz do zawartości

VWP a 10% prog odmowy wiz


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, maciopa napisał:

A nie wpadłeś na to, że na forum mogą wypowiadać się nie tylko "house wifes" i pasjonaci?

Nie... nie wpadłem... :) Nie pomyślałem tez o tym, ze piszą tu nie tylko maszyniści i pracownice urzędów samorządowych... ani nie pomyślałem tez o setce innych przypadkowych, niezwiązanych z tematem faktów... ????

Musisz pisac bardziej rzeczowo i konkretnie, a nie jak to ktoś wyzej napisał - zagadkami. Jest cos ale nie wiadomo co, cos moze byc nie takie jak się wydaje, wiadome układy, tajemnicze zaleznosci, doinformawani, inteligentni juz to wiedzą, a Ci co chcą doczytają... come on!... to nie konwencja partii rządzącej... to anonimowe forum internetowe - tutaj trzymamy poziom :)

10 procent odmów - myślę, ze koledzy juz to wyjaśnili. Była to jednorazowa sprawa, nie ma do tego powrotu. Wątek ten nie jest od teoretyzowania na temat spraw na które nie ma dziś najmniejszych szans, i od pisania o tym co Amerykanie mogliby zrobic gdyby chcieli.......

CYPR.

Ciekawa sprawa i mnie zainteresowała. Godząc Ciebie, bo mowiłeś, ze od pięciu lat, i kogoś innego, kto mowił, ze od roku.. oficjalnie potwierdzę, ze Cypr ma poziom odmów ponizej 3 procent od DWÓCH lat - rok podatkowy 2016 i 2017. Zrodlo, amerykanskie statystyki rządowe: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Non-Immigrant-Statistics/refusalratelanguage.pdf

Co jest interesujące to to, ze Cypr miał odsetek nizszy niz 3 procent przed 2013 rokiem, ale do VWP nigdy nie wszedł. Nie ma na ten temat wielu informacji, ani w polskim a w angielskim, zatem zakładam, ze brak sukcesu mial związek z ich sytuacją polityczną, presją Turcji, no i oczywiście roznego rodzaju "shady" financial businesss jaki na Cyprze ma miejsce i z czego Cypr jest znany. Jeśli ktoś coś wie więcej na ten temat, chętnie usłyszę.

A co do Polski, to panie @maciopa , ciągle czekamy na informacje co KONKRETNIE odrózni Polskę od Czech, Slowacji, Litwy, Lotwy, Estonii, Węgier, Słowenii i Malty i nie pozwoli jej wejsc do VWP po zejściu ponizej wymaganego odsetka odmów 3 procent???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 10.08.2018 o 03:36, jkb napisał:

 Skanowali Ci palce i robili zdjecia przy wylocie z USA? Skad ty takie informacje w ogole bierzesz :rolleyes:

Mam nadzieję, że w swojej wypowiedzi tylko udajesz niewiedzę nt. nośników danych biometrycznych i sposobów pozyskiwania z nich danych :) 

do pozostałych - na obecną chwilę z mojej strony -> EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciopa napisał:

Mam nadzieję, że w swojej wypowiedzi tylko udajesz niewiedzę nt. nośników danych biometrycznych i sposobów pozyskiwania z nich danych :) 

do pozostałych - na obecną chwilę z mojej strony -> EOT.

A co ma piernik do wiatraka? Poki co piszesz zagadkami, specjalnie w sumie to nie wiesz o czym piszesz sam, i tylko krecisz wszystkim w glowach gdzies zaslyszanymi informacjami, ktorych nikt inny nie jest w stanie potwierdzic. Slusznie, koncz wasc, wstydu oszczedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jkb napisał:

A co ma piernik do wiatraka? Poki co piszesz zagadkami, specjalnie w sumie to nie wiesz o czym piszesz sam, i tylko krecisz wszystkim w glowach gdzies zaslyszanymi informacjami, ktorych nikt inny nie jest w stanie potwierdzic. Slusznie, koncz wasc, wstydu oszczedz...

Czyli jeśli czegoś nie jesteś w stanie wygooglować to to nie istnieje?! Buahahahahaha dobre! Made my day :) 
Nie mniej jednak - obserwujcie informacje prasowe w przedmiotowej sprawie po opublikowaniu wartości tego jedynego (waszym zdaniem) kryterium po bieżącym roku budżetowym. :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciopa napisał:

Czyli jeśli czegoś nie jesteś w stanie wygooglować to to nie istnieje?! Buahahahahaha dobre! Made my day :) 

 

To prosze Cie wyrecz mnie i reszte zainteresowanych forumowiczow, skoro tacy jestesmy slabi w tym googlowaniu, i skoncz z trollowaniem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jkb napisał:

To prosze Cie wyrecz mnie i reszte zainteresowanych forumowiczow, skoro tacy jestesmy slabi w tym googlowaniu, i skoncz z trollowaniem... 

Musisz głębiej sięgnąć do słownika ponieważ w moich postach nie ma ani grama "trollowania" a jedynie suche fakty. 

I nie wybieraj jedynie wycinków wypowiedzi - do tematu powrócimy po zakończeniu bieżącego roku fiskalnego. Przygotuj popiół, dużo popiołu...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, maciopa napisał:

Musisz głębiej sięgnąć do słownika ponieważ w moich postach nie ma ani grama "trollowania" a jedynie suche fakty. 

 
Cytuj

Trolling – (verb), as it relates to internet, is the deliberate act, (by a Troll – noun or adjective), of making random unsolicited and/or controversial comments on various internet forums with the intent to provoke an emotional knee jerk reaction from unsuspecting readers to engage in a fight or argument

2

Pasuje jak ulał :) Nigdzie nie piszesz skad sie bierze 10%, wiec "suche fakty" mozna miedzy bajki wlozyc. Przytoczyles jedynie paragraf 8, ktory nie ma obecnie zastosowania, wiec czekamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.08.2018 o 17:56, jkb napisał:

Bajdurzenie na temat 10% progu wejscia do VWP przeniesione tu:

 

Zabieg dziwny i nie do końca przeze mnie zrozumiały, ponieważ zagadnienie w nim poruszane wiąże się z programem Visa Waiver, do którego Polska nie wejdzie przynajmniej do 2020 roku. 
Moim zdaniem @jkb nadużyłeś uprawnień administratora forum.

 

Dnia 1.09.2018 o 23:03, cee napisał:

Swoją drogą kryterium niezbędnym do wprowadzenia preclearance jest nie tylko volumen ruchu... :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2018 o 11:57, maciopa napisał:

Moim zdaniem @jkb nadużyłeś uprawnień administratora forum.

E tam, ja @jkb   w tym przypadku popieram. A poza tym to teraz na swiecie jest moda na mocnych liderów trzymających "people in line", zatem równie dobrze mozemy się zacząc przyzwyczajac do nowych porządków takze na forum tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rzecze1 napisał:

E tam, ja @jkb   w tym przypadku popieram. A poza tym to teraz na swiecie jest moda na mocnych liderów trzymających "people in line", zatem równie dobrze mozemy się zacząc przyzwyczajac do nowych porządków takze na forum tutaj :)

Przewidujesz że teraz na forum będzie "ruki pa szwam"?   :D    Ja tam już swoje odsłużyłem, jakby co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...