Jump to content

Ile zł?


Suprise

Recommended Posts

Godzinę temu, Suprise napisał:

Ile polskich zł mniej więcej potrzeba na 12 miesięcy pobytu w USA? Pobyt u rodziny goszczącej więc wliczając najpotrzebniejsze rzeczy i ewentualnie nie za drogie wydatki na inne rzeczy - wydając oszczędnie.

Z ciekawosci, na jakiej wizie jedziesz? ;)

Ciezko troche powiedziec, bo nie wiadomo jak i ile wydajesz normalnie kasy. Jesli chcesz tylko na jakies pierdolki, to powiedzmy 500 - 1000$ na miesiac?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mieszkanie masz i nic za nie płacisz, to (nie wiadomo gdzie jedziesz) to na życie by coś kupić i gdzieś iść, nie uwzględniając wydatków medycznych i brak samochodu, których lepiej nie mieć, to myślę, że z ~600 USD miesięcznie wypadałoby mieć przeznaczone na miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎24‎.‎09‎.‎2018 o 05:19, sly6 napisał:

Znam osoby co wydawały po 10 dol średnio na dzień bo mieli spanie i jedzenie zapewnione. Ile osób tyle odpowiedzi i każda prawdziwa. 

To musial traffic jak Ty. Do ukochanej rodziny, ktora karmila nie tyle do syta co az do bolu...;)

Link to comment
Share on other sites

Zalezy jaki stan i co zamierzasz robić. Jesli tylko siedziec w domu i sie uczyć (mniemam ze do jakiejs szkoły lecisz) to wydasz mniej a jesli chcesz sobie w międzyczasie zwiedzać, cos zobaczyć to wiadomo ze wyjdzie drożej. Pracując i mieszkając na kampie w USA (miałam zapewnione wyżywienie i zamieszkanie oraz transport na jakies wycieczki, dni wolne itp) wydawałam Ok 300-1000$ (W zależności od roku i potrzeb) na miesiąc wlasnie na „pierdolki” typu zakupy, wyjścia, pamiątki dla rodziny, atrakcje. Tylko w pierwszym roku wszystko przeliczalam na złotówki i wtedy rzeczywiście bardzo oszczędnie ta kasa dysponowałam bo miałam jej mało, pozniej juz tak na to nie patrzyłam i wychodziło sporo wiecej. Takze da sie ale wtedy no siłą rzeczy musisz sobie wielu rzeczy odmawiać np wyjsć ze znajomymi, wycieczek, planu na telefon itp.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...