Skocz do zawartości

Ile zł?


Suprise

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Suprise napisał:

Ile polskich zł mniej więcej potrzeba na 12 miesięcy pobytu w USA? Pobyt u rodziny goszczącej więc wliczając najpotrzebniejsze rzeczy i ewentualnie nie za drogie wydatki na inne rzeczy - wydając oszczędnie.

Z ciekawosci, na jakiej wizie jedziesz? ;)

Ciezko troche powiedziec, bo nie wiadomo jak i ile wydajesz normalnie kasy. Jesli chcesz tylko na jakies pierdolki, to powiedzmy 500 - 1000$ na miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎24‎.‎09‎.‎2018 o 05:19, sly6 napisał:

Znam osoby co wydawały po 10 dol średnio na dzień bo mieli spanie i jedzenie zapewnione. Ile osób tyle odpowiedzi i każda prawdziwa. 

To musial traffic jak Ty. Do ukochanej rodziny, ktora karmila nie tyle do syta co az do bolu...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki stan i co zamierzasz robić. Jesli tylko siedziec w domu i sie uczyć (mniemam ze do jakiejs szkoły lecisz) to wydasz mniej a jesli chcesz sobie w międzyczasie zwiedzać, cos zobaczyć to wiadomo ze wyjdzie drożej. Pracując i mieszkając na kampie w USA (miałam zapewnione wyżywienie i zamieszkanie oraz transport na jakies wycieczki, dni wolne itp) wydawałam Ok 300-1000$ (W zależności od roku i potrzeb) na miesiąc wlasnie na „pierdolki” typu zakupy, wyjścia, pamiątki dla rodziny, atrakcje. Tylko w pierwszym roku wszystko przeliczalam na złotówki i wtedy rzeczywiście bardzo oszczędnie ta kasa dysponowałam bo miałam jej mało, pozniej juz tak na to nie patrzyłam i wychodziło sporo wiecej. Takze da sie ale wtedy no siłą rzeczy musisz sobie wielu rzeczy odmawiać np wyjsć ze znajomymi, wycieczek, planu na telefon itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...