Jump to content

Wiza b2 a moja mama w stanach.


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

jestem po wypełnieniu wniosku, a przed wpłata. Waham się z następującej przyczyny. 

Moja mama wyjechała na wizie turystycznej do stanów w grudniu. W maju wyszła za mąż za obywatela USA, obecnie ma przekroczony czas pobytu na wizie turystycznej, jest jednak podczas załatwiania formalności dotyczących jej legalnego pobytu tam, ma już np. Pozwolenie na prace. Poki wszystkie papiery nie będą gotowe Stanów opuścić nie może. Ja natomiast chciałbym w przyszłym roku ja odwiedzić i zwiedzić przy Tym Stany. Od dwóch lat pracuje na umówię o prace w Szkocji, zdobyłem tu 3 miejsce na mistrzostwach Szkocji w boksie i chciałbym w przyszłym roku zawalczyć tu o tytuł. O wizę staram się w Wwa będąc na urlopie. Czy jest szansa, ze dostanę wizę? 

Zapytajcie jeśli coś jest niescislego, mam mało czasu do powrotu do Szkocji, a cały ten stres z załatwianiem tego wszystkiego mocno mnie przygniata. Dodatkowo na wniosku nie wpisałem mamy jako osoby kontaktowej w stanach, wpisałem sale bokserska, która na pewna chciałbym odwiedzić(nie chciałem sugerować, ze jadę przedewszystkim do mamy). Jeśli już to lepiej podać mamę czy nie? Czy lepiej czekać, aż sytuacja mamy w stanach się polepszy i jej status ulegnie zmianie?

Link to comment
Share on other sites

A ta sala jest w tym samym miejscu gdzie mieszka Twoja Mama? 

Nawet jak Twoja Mama ureguluje swój pobyt to nadal musisz przekonać urzędnika że nie zrobisz jak Twoja Mama oraz nie będziesz walczyć na terenie USA. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...