Skocz do zawartości

Imigracja do USA


Julian

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z rodziną chciałbym się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych. Bardzo bym prosił Was o jakieś wskazówki, oraz jaką wizę muszę mieć z moją rodziną. ( Nie mam żadnej rodziny a nawet przyjaciół w Stanach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jedynie loteria wizowa za rok możesz próbować wraz ze swoją żoną ale szansę są małe. Inna opcja to sponsorowanie przez pracodawcę jak jesteś dobrym specem ale to temat rzeka i bardzo trudna sprawa i kosztówa dla pracodawcy. Poczytaj trochę forum jest tu sporo info na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
1 minutę temu, Lmajgier napisał:

a co w momencie gdy otrzymam zieloną kartę ale nie mam żony, mam narzeczoną, to jak wezmą z nią ślub po wylosowaniu GC to też ją dostanie? 

Jak spełni inne wymagania np zdrowotne to tak. Np sprawy karalnosci też wchodzą w grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz ślub przed otrzymaniem wizy imigracyjnej w ambasadzie (która to dopiero po przekroczeniu granicy USA staje się zieloną kartą), to żona Twoja pójdzie z Tobą na rozmowę i też otrzyma wizę. Jeśli weźmiesz ślub już po wizycie w ambasadzie, to będziesz mógł sponsorować żonę po swoim wyjeździe do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...