Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

2 minuty temu, MMNycz napisał:

DV2018 - pierwsze podejscie, zona wylosowana. Numerek CN 33XXX - niby historycznie by sie zapisal, duzo przygotowan czytania (prawie caly rok) i boom rozczarowanie jednak sie nie udalo ;( DV2019 - odpuscilismy ze zlosci :P Teraz jeszcze jedna proba...

tak zalezy chyba of roku, moj brat wygral chyba w 2002 czy 2003 mial bardzo wysoki numer chyba cos z 38XXX is zalapal fartem w ostatnim miesiacu rzutem na tasme, po nim wydano tylko 250 wiz

Godzinę temu, Morales1235 napisał:

Bazując na poprzednich latach, ile trzeba było czekać? Godzinę, pięć, czy dopiero rano działało?

Z moich poprzednich doświadczeń to na spokojnie dawało się sprawdzic dopiero po 10-12 godzinach od otwarcia. Właściwie to się dziwię, ze tak wielu ludziom udało się juz przejsc do strony z rezultatem.

Dokładnie....... mi do tej pory na wiele wiele prób udało się 1 raz dotrzeć do moment wpisania numeru i............... nie załadowało się :P 

1 minutę temu, MP2018 napisał:

Dokładnie....... mi do tej pory na wiele wiele prób udało się 1 raz dotrzeć do moment wpisania numeru i............... nie załadowało się :P 

Bardzo możliwe, że wystarczy poczekać chwilę. Mi się załadował formularz dopiero po 10 minutach

HAS NOT BEEN SELECTED

Powodzenia tym co jeszcze nie sprawdzili!