Skocz do zawartości

loteria wizowa - wylosowanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, karolinatruckerka said:

Wyobraz sobie, że zanim to podpisal jezdzil juz 5 lat a przed podpisaniem ze mna w podwójnej ;) wiec to nie ma nic do rzeczy. Praca to praca 

Ja nie bronie Twojego meza, nie znam czlowieka :)

Tak wogole, to ktos mi prywatnie zwrocil uwage na bardzo istotna rzecz w Twojej historii. Twoj Maz wylatuje do USA z VS we wrzesniu, zakladam wiec ze dostal wize. Po przekroczeniu granicy zostanie LPR i jako taki nie moze kontynuowac procesu z loterii wizowej. Cala dyskusja jest wiec zdecydowanie bezprzedmiotowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kislawa napisał:

Abstrahując że prawnie jest to oszustwo, to właśnie tak wygląda polactwo... 

Nikogo nie oszukuję, jak widać orientuję się co w takim przypadku jak nasz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Xarthisius napisał:

Ja nie bronie Twojego meza, nie znam czlowieka :)

Tak wogole, to ktos mi prywatnie zwrocil uwage na bardzo istotna rzecz w Twojej historii. Twoj Maz wylatuje do USA z VS we wrzesniu, zakladam wiec ze dostal wize. Po przekroczeniu granicy zostanie LPR i jako taki nie moze kontynuowac procesu z loterii wizowej. Cala dyskusja jest wiec zdecydowanie bezprzedmiotowa :)

No właśnie tego do końca nie wiadomo czy nie będzie mógł skorzystać bo nie wiadomo czy VS oferuje na 100% zielona kartę a nie np. wizę pracowniczą :) będąc na pracowniczej może wrócić i skorzystać z GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karolinatruckerka napisał:

No właśnie tego do końca nie wiadomo czy nie będzie mógł skorzystać bo nie wiadomo czy VS oferuje na 100% zielona kartę a nie np. wizę pracowniczą :) będąc na pracowniczej może wrócić i skorzystać z GC

W jaki sposób może skorzystać z gc? Znasz zasady loterii?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, karolinatruckerka said:

No właśnie tego do końca nie wiadomo czy nie będzie mógł skorzystać bo nie wiadomo czy VS oferuje na 100% zielona kartę a nie np. wizę pracowniczą :) będąc na pracowniczej może wrócić i skorzystać z GC

Z innych wątków wynika, że VS oferuje GC i rekrutuje na GC a nie na wizę H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...