Skocz do zawartości

Polski sklep online


marwin

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, kzielu napisał:

Bylem raz - w Minot, ND. W maju tam jeszcze snieg lezal.

Btw - ja jakos do polskiego jedzenia nie tesknie. Bylem w PL 4 razy w tym roku, za jednym z nich uderzylem do BK, mial free refills ! :):):)

Rozszyfruj "BK" pls. Jak za darmo dolewka to I ja pojde. ;)

 

edit; nic nikomu zlego nie zrobilem wiec amerykanskiego bekonu ani kielbasy nie wezme do ust. Probowalem! :D

Dlatego w sobote bede wedzil boczek i poledwiczki a  Dlugi weekend (Black Friday) poswiece na robienie kielbasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
18 minut temu, kzielu napisał:

Burger King 

To be fair, wyladowalem po dlugim locie i cos po prostu chcialem zjesc, wiec nie chcialo mi sie specjalnie dlugo szukac.

O nieee, tutaj tego dziadostwa nie kupuje wiec w Polsce tym bardziej. Zwlaszcza ze odrdzewiaczy tez nie pije.    ;):)

edit: dzis czeka mnie troche siedzenia w Costco bo jade na Tire rotation wiec moze sie skusze na bulke z "polish kielbasa" I faktycznie jakiegos paskudztwa tez sobie naleje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, andyopole napisał:

O nieee, tutaj tego dziadostwa nie kupuje wiec w Polsce tym bardziej. Zwlaszcza ze odrdzewiaczy tez nie pije.    ;):)

edit: dzis czeka mnie troche siedzenia w Costco bo jade na Tire rotation wiec moze sie skusze na bulke z "polish kielbasa" I faktycznie jakiegos paskudztwa tez sobie naleje. :(

Tire rotation to sie robi sie samemu w domu ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kzielu napisał:

Tire rotation to sie robi sie samemu w domu ;-) 

Oooo, bez przesady. Takie malo profesjonalne zajecia zostawiam amerykanskim fachowcom.   :)

Na weekend mam lepsza robote. W moim aucie ze dwa tygodnie temu zaswiecila sie kontrolka "check engine". Wszystko pracuje bez problemu a lampka sie swieci. Wczoraj ucieklem wczesniej z roboty i pod garazem otworzylem maske. Na pierwszy rzut oka nic nie widac. Zaczalem od sprawdzania drogi powietrza od filtra do silnika. Otworzylem filter, troche wytrzepalem bo zmieniany chyba ze dwa lata temu zamknalem, zeresetowalem kontrolke ale za chwile zaswiecila sie znow. Zaczalem tarmosic elementami, ktorymi leci powietrze, silnik zaczal zmieniac tempo pracy na wolnych obrotach. Trafilem! Ta gruba rura ma pekniecie I ciagnie "falszywe powietrze" zalepilem duck tapem I od razu zamowilem na Amazon za $25 te rure. W sobote trzeba bedzie wymienic (jesli bedzie niezbyt zimno) ewentualnie zrobi sie bardziej profesjonalna konstrukcje z "duck tape" a wymieni na wiosne.  :D Takie rzeczy moge robic sam bo korzysc finansowa warta zachodu a poza tym lubie pogrzebac "w srubkach".

 

edit: filtr powietrza tez zamowilem, maska otwarta bedzie to sie wymieni za jednym zamachem.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, quarterback87 napisał:

A koło wyważamy na oko, zeskrobując trochę brudu z felg :D.

No bez jaj, przelozenie z jednej strony / osi na druga nie wymaga wywazenia - to sa bzdury ktore "fachowcy" opowiadaja nic nie czajacym klientom... Tam samo jak ze po zmianie kol niezbedny jest "allignment" - to juz mnie zupelnie rozklada na lopatki... 

Jeden z moich zestawow kol ma ~4 lata i  nie potrzebuje wywazenia...

(i tak przy okazji to sie mocno przymierzam do kupna zarowno wywazarki jak i urzadzenia do montowania) - srednio montuje i wywazam 3 zestawy kol w roku po srednio $100-120 wiec sie zwroci dosc szybko, tylko kolegow zaraz bede mial mase ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andyopole napisał:

Oooo, bez przesady. Takie malo profesjonalne zajecia zostawiam amerykanskim fachowcom.   :)

Na weekend mam lepsza robote. W moim aucie ze dwa tygodnie temu zaswiecila sie kontrolka "check engine". Wszystko pracuje bez problemu a lampka sie swieci. Wczoraj ucieklem wczesniej z roboty i pod garazem otworzylem maske. Na pierwszy rzut oka nic nie widac. Zaczalem od sprawdzania drogi powietrza od filtra do silnika. Otworzylem filter, troche wytrzepalem bo zmieniany chyba ze dwa lata temu zamknalem, zeresetowalem kontrolke ale za chwile zaswiecila sie znow. Zaczalem tarmosic elementami, ktorymi leci powietrze, silnik zaczal zmieniac tempo pracy na wolnych obrotach. Trafilem! Ta gruba rura ma pekniecie I ciagnie "falszywe powietrze" zalepilem duck tapem I od razu zamowilem na Amazon za $25 te rure. W sobote trzeba bedzie wymienic (jesli bedzie niezbyt zimno) ewentualnie zrobi sie bardziej profesjonalna konstrukcje z "duck tape" a wymieni na wiosne.  :D Takie rzeczy moge robic sam bo korzysc finansowa warta zachodu a poza tym lubie pogrzebac "w srubkach".

No spoko - ale to zajmuje 10-15 minut, wiecej Ci dojazd do tego Costco zajmie, poza tym zawsze jest prawdopodobienstwo ze cos spieprza - nie dokreca nakretek lub dokreca za mocno (bo impactem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kzielu napisał:

No spoko - ale to zajmuje 10-15 minut, wiecej Ci dojazd do tego Costco zajmie, poza tym zawsze jest prawdopodobienstwo ze cos spieprza - nie dokreca nakretek lub dokreca za mocno (bo impactem).

 

6 minut temu, kzielu napisał:

 

COSTCO mam po drodze do domu a poza tym jak napisalem wyzej planuje wkrotce wyrob wedlin wiec przy okazji kupie mieso. Jesli dokreca za mocno to I tak oni beda odkrecac Sam tego nie bede robil bo w moim aucie potrzebne dwa podnosniki a nie bede sie bawic w zadne klocki czy koziolki, za starym na takie rozrywki.  ;) 

 Poza tym, usluga wliczona w cene wymiany opon wiec nie bede robil roboty za ktora juz zaplacilem. Any way, prawe tylne kolo lekko telepie wiec wywazenie trzeba bedzie zrobic i tak.

Inna rzecz ze tej uslugi wiecej w Costco juz nie zrobie, customer service maja fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...