Skocz do zawartości

Polski sklep online


marwin

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kzielu napisał:

Btw - ja jakos do polskiego jedzenia nie tesknie.

 

Mam tak samo. jedyne rzeczy jakie mi mama z Polski przywozi to węgierską pastę paprykową (na Amazonie jest droga) i śliwki w czekoladzie nadziewane marcepanem, które de facto mogłabym sama zrobić ale mi sie nie kce ;)  Te śliwki można w polskich sklepach kupić w okolicach Chicago, ale często trafiają się stare i wysuszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Jackie napisał:

 

Mam tak samo. jedyne rzeczy jakie mi mama z Polski przywozi to węgierską pastę paprykową (na Amazonie jest droga) i śliwki w czekoladzie nadziewane marcepanem, które de facto mogłabym sama zrobić ale mi sie nie kce ;)  Te śliwki można w polskich sklepach kupić w okolicach Chicago, ale często trafiają się stare i wysuszone.

Tak swoja droga - na Amazonie Ptasiego Mleczka jest w brod. W PL maja teraz nowe smaki - przywiozle zonie Peanut Butter. Paskudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kzielu napisał:

Tak swoja droga - na Amazonie Ptasiego Mleczka jest w brod. W PL maja teraz nowe smaki - przywiozle zonie Peanut Butter. Paskudne.

Tam jest wszystko, prawie.

Co widac po kliknieciu w ich szukajke taga "polska kielbasa":

https://www.amazon.com/s?k=polska+kielbasa+sausage&crid=TOJSI2RK1AAY&sprefix=polska+kielbasa%2Caps%2C210&ref=nb_sb_ss_i_4_15

 

Co te wyroby sa warte nie wiem, Testow sie nie podejmuje. Wlasnie na naszym portlandzkim, polonijnym FB trwa poszukiwanie polskiej kielbasy. Jedna z pan dala namiar na COSTCO gdzie ponoc jest cos co polska kielbasa przypomina. Akurat tam mi nie po drodze bo kupilbym w celach badawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...