Skocz do zawartości

Co warto wiedzieć przed wyjazdem na stałe do USA?


Florka

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Florka napisał:

...

2 godziny temu, Florka napisał:

Bo jestem ciekawa. Jeśli ktoś nie chce odpowiadać to niech ni e odpowiada, nie nalegam. A ty się zajmij swoim życiem bo od pouczania mnie napewno nie jesteś :D

....jaką bezczelność? 

No widzisz. Sama pytasz, sama na swoje pytanie odpowiadasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 hour ago, pelasia said:

Tylko po co sobie zawracac glowe jesli sie nie ma w planie wyjazdu? Szkoda sobie pierdolami pamięć zasmiecac. Tym bardziej, ze to co dzis ma sens za rok, dwa, piec czy dziesięć moze sie zmienic 15 razy. Masz zamiar zakladac nowy wątek raz na rok, tak na wszelki wypadek? Glupota.

Ja sobie nie zawracam głowy tym. I wiem że może się dużo zmienić ale jestem bardzo ciekawa   jak taki wyjazd wygląda i jak radzą sobie z tym inni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Florka napisał:

Ja sobie nie zawracam głowy tym. I wiem że może się dużo zmienić ale jestem bardzo ciekawa   jak taki wyjazd wygląda i jak radzą sobie z tym inni. 

No to albo zadawaj konkretne pytania albo czytaj dokladnie watki zalozone przez innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, pelasia said:

No to albo zadawaj konkretne pytania albo czytaj dokladnie watki zalozone przez innych.

Wolę zadawać takie pytania ponieważ ludzie mogą bardziej poszerzyć swoją wypowiedź a ja bym chciała się dowiedzieć jak najwięcej. Użytkownik mola dał super odpowiedź a żadnego konkretnego tematu nie było więc chyba to nie jest problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...