Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie egzaminu na prawo jazdy, nie mogę tego znaleźć w necie, wysłałem zapytanie do DMV tez nie dostałem odpowiedzi. Czy na egzaminie teoretycznym i praktycznym mam możliwość skorzystania z tłumacza polsko-angielskiego? Znajomy, który mieszka w Kanadzie miał taka możliwość, nie wiem jak jest w USA. Dokładnie chodzi mi o stan Waszyngton, ale myśle ze w innych stanach jest podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym jorku podczas teoretycznego egzaminu wybierasz sobie jezyk na komputerze w jakim chcesz zdawac.

Z tego co pamietam sporo ich bylo i polski tez byl ! (polski, angielski, hiszpanski, rosyjski, ukrainski, arabski)

Twoja szkola daje Ci materialy do nauki. Polskie szkoly jazdy daja materialy na test [pytania z odpowiedziami] w jezyku polskim

Praktyczny zdawalem u jakiegos araba na staten island. Czy bylby dostepny tlumacz na taki exam ? Nie wiem. Exam praktyczny [na osobowe samochody] trwal mniej niz 10 minut ! 3 skrety w lewo, zaworcenie, zaparkowanie i wsio ! 

na praktyczny egzamin nie jest wg mnie potrzebny tlumacz, tam nic nie rozmawiasz...

szkola w ktorej ja bylem zawiozla nas na egzamin, pojechalismy w 4, egzamin tez byl zdawany w tym samym samochodzie, ktorym pojechalismy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w CA tez chyba jest możliwość wybrania polskiego na teście, głowy jednak nie dam sobie uciąć bo to już było jakiś czas temu a ja zdawałam po angielsku. Ten egzamin tutaj to w ogóle jest jakiś żart w porównaniu z polskim, zarówno teoria jak i praktyka, nawet małpa by ogarnęła. Do teorii przeczytałam California Driver’s Handbook i to wystarczyło. Ale nie wiem jak jest w innych stanach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...