Skocz do zawartości

Problem ze zlokalizowaniem przesyłki


Knebel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Opiszę mój problem. Znajomy wysłał do mnie do Polski przesyłkę (koperta, ważne dokumenty) zrobił to za pośrednictwem USPS. Wg. danych na stronie przesyłka wyleciała z lotniska JFK 18 marca. Dalej ślad po niej zaginął. Dodam tylko, że kontakt z nadawcą jest mocno trudny.... Mam numer listu przewozowego EZ006734530US i na tym moja wiedza się kończy. Dpdam tylko , że te dokumenty są badzo ważne dla mnie . Czy jest ktoś w stanie mi pomóc zlokalizować przesyłkę ? Dziękuję.

przesyłka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 15 marca kopertę "padded," ostatni slad jest z 18 marca że paczka wyszła z San Francisco i na tym koniec. Polska Poczta wstrzymała obrót z zagranicą i te paczki, Twoja i moja sobie gdzieś leżą i czekają aż Polska Poczta zakończy wybory w maju. Oni teraz nie maja głowy do paczek i listów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wyrzucą wszystko na śmieci jak leci - korek się rozładuje w 15 minut. Znajomi z Polski czekali na przesyłkę z Niemiec. Jak zadzwonili na Pocztę to ich odsyłali od Annasza do Kajfasza. Na końcu ktoś im powiedział, że od 13 marca Polska przestała przyjmować zagraniczne przesyłki pocztowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, mcpear said:

Polska przestała przyjmować zagraniczne przesyłki pocztowe

Niebardzo rozumiem logikę takiego zarządzenia. Ryzyko przetrwania wirusa na przesyłce jest niskie a jeśli nawet to odbiorca może przecież zrobić temu pudełku czy kopertę „kwarantannę”. 

Że już nie wspomnę ze krajowa poczta jakoś działa - a wirus taki sam w PL jak i poza.... ręce opadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MeganMarkle napisał:

Niebardzo rozumiem logikę takiego zarządzenia. Ryzyko przetrwania wirusa na przesyłce jest niskie a jeśli nawet to odbiorca może przecież zrobić temu pudełku czy kopertę „kwarantannę”. 

Że już nie wspomnę ze krajowa poczta jakoś działa - a wirus taki sam w PL jak i poza.... ręce opadają 

Oczekujesz logiki w działaniu państwowego przedsiębiorstwa? Oni teraz nie mają głowy do pierdół typu paczki, listy. 

Do wyborów się szykują. Wydrukują iles milionów kart do głosowania ale nie beda w stanie ich ani dostarczyć ani odebrać. Taka to logika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joanna30 napisał:

Ej, ale poczta już chyba przyjmuje przesyłki. Na pewno wysyła. Wysyłka przesyłek za granicę była wstrzymana tylko przez tydzień, czy dwa.

Oglądasz chyba nie tę TV co trzeba. :D

To jest tracking mojej przesylki: https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction!input.action?utm_source=click-n-ship-notification&utm_medium=email&utm_content=tracking-number-label-details&utm_campaign=cns-all-emails&tLabels=HJ151778260US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Joanna30 said:

Ej, ale poczta już chyba przyjmuje przesyłki. Na pewno wysyła. Wysyłka przesyłek za granicę była wstrzymana tylko przez tydzień, czy dwa.

Wysyłkę wiem, że odblokowano szybko. Czy odblokowano przyjmowanie nie wiem - znajomi czekają do dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...