Skocz do zawartości

Formularz DS-260


Hazetingen

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, lukasz007 said:

A jeszcze takie pytanie wiem że już padło ale nie mogę tego znaleźć jak wpisać datę w pracy jeśli nadal w niej pracuje A nie puszcza mnie wniosek dalej bez wpisania tam czegokolwiek tak samo jak wpisze datę przykładowo dzisiejsza jedynie jeśli zaznaczę że do wczoraj to wtedy tak czy to tak może być?

Brzmi tak, jak bys nie mial innego wyjscia. Na koncowym podsumowaniu w DS-260 nie mam daty "to:" przy current employment, takze albo cos zmienili, albo nie pamietam co i ze cokolwiek wpisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lukasz007 napisał:

Aaaa racja racja racja zgadza się mój błąd tam faktycznie jest na poziomie średnim lub wyższym nie dopatrzyłem. Bardzo dziękuję ci za pomoc


Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

Łukasz, jak dla mnie Gimnazjum to chyba raczje jako "Middle School" bym podała, stosując gradację Primary school, Middle School, High School.

Jeśli szkoła nazywa się niepubliczne liceum "Eureka" to podałabym to jako nazwę własną "Non-public High School "Eureka"".

2 godziny temu, lukasz007 napisał:

A jeszcze takie pytanie wiem że już padło ale nie mogę tego znaleźć jak wpisać datę w pracy jeśli nadal w niej pracuje A nie puszcza mnie wniosek dalej bez wpisania tam czegokolwiek tak samo jak wpisze datę przykładowo dzisiejsza jedynie jeśli zaznaczę że do wczoraj to wtedy tak czy to tak może być?

Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka
 

A nie masz we wniosku zakładki/punktu  aktualne miejsce pracy? 

Ja z tego co pamiętam nie podawałam terminu końcowego pracy (wniosek DS260 wypełniałam w styczniu tego roku), jedynie datę rozpoczęcia. Wpisz tak, żeby przeszło, ewentualnie może spróbuj podać "current"?

Jeśli jest gdzieś tam miejsce na komentarz, tam możesz dodać informację, ewentualnie wytłumaczysz na rozmowie z konsulem. Innej rady chyba nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz we wniosku zakładki/punktu  aktualne miejsce pracy? 
Ja z tego co pamiętam nie podawałam terminu końcowego pracy (wniosek DS260 wypełniałam w styczniu tego roku), jedynie datę rozpoczęcia. Wpisz tak, żeby przeszło, ewentualnie może spróbuj podać "current"?
Jeśli jest gdzieś tam miejsce na komentarz, tam możesz dodać informację, ewentualnie wytłumaczysz na rozmowie z konsulem. Innej rady chyba nie ma.
 
Co ciekawe ta data była tylko przy mnie żona jako główny aplikant nie miała. Wpisałem tak jak mnie przepuscilo w razie czego jeśli będzie wszystko Oki przetwarza wniosek i będą mieli jakieś pytania to się im wytłumaczy co i jak. Jak narazie wniosek poszedł myślę że wszystko Oki. Chciałem wam podziękować za poświęcony czas i dorade. Czekamy na dalsze kroki chodź pewnie jeszcze chwilę zejdzie.. Tak że jeszcze raz pięknie dzięki i powodzenia wszystkim

Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...