Skocz do zawartości

Formularz DS-260


Hazetingen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
godzinkę temu dowiedziałem się, że wygrałem w loterii DV-2021 i mam krótkie pytanko co do formularza DS-260.

Ja (moja osoba, moje dane wygrały loterię) mam 21 lat, mam 18 letnią siostrę i 6 letniego brata.
I tutaj pojawia się pytanie, mogę ich wpisać jako dodatkowych "Applicant"? Mogę wpisać moich rodziców?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

P.S. Jesli założyłem temat w złym dziale to również przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Hazetingen said:

Hej,
godzinkę temu dowiedziałem się, że wygrałem w loterii DV-2021 i mam krótkie pytanko co do formularza DS-260.

Ja (moja osoba, moje dane wygrały loterię) mam 21 lat, mam 18 letnią siostrę i 6 letniego brata.
I tutaj pojawia się pytanie, mogę ich wpisać jako dodatkowych "Applicant"? Mogę wpisać moich rodziców?

Niestety nie. Dodatkowe zielone karty przysluguja tylko Twojej potencjalnej malzonce i dzieciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie. Przy wpisywaniu wykształcenia zaczynamy od ostatniej szkoły i idziemy w dół po kolei dobrze to rozumiem. Drugie moje pytanie z pracą jest to samo tak ? I 3 moje pytanie to jeśli przykładowo szkoła nie ma numeru i nazywa się przykladowo niepubliczne liceum ogólnokształcące " eureka "czy tam" słońce " to wpisujemy high school i ta nazwę czy tłumaczymy całe to że niepubliczna liceum słońca przykładowo? I co wpisac w polu degree przykladowo. W szkolach gim podstawowka? Chciał bym się tylko upewnić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, lukasz007 said:

Przy wpisywaniu wykształcenia zaczynamy od ostatniej szkoły i idziemy w dół po kolei dobrze to rozumiem.

Tak

7 hours ago, lukasz007 said:

Drugie moje pytanie z pracą jest to samo tak ?

Tak. Please provide the following information on all of your employers from the last 10 years, starting with the most recent employer.

7 hours ago, lukasz007 said:

I 3 moje pytanie to jeśli przykładowo szkoła nie ma numeru i nazywa się przykladowo niepubliczne liceum ogólnokształcące " eureka "czy tam" słońce " to wpisujemy high school i ta nazwę czy tłumaczymy całe to że niepubliczna liceum słońca przykładowo?

Tlumaczymy calosc.

7 hours ago, lukasz007 said:

I co wpisac w polu degree przykladowo. W szkolach gim podstawowka? Chciał bym się tylko upewnić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy gimnazjum to jest educational institution at a secondary level w Polsce? Wedlug mnie nie, ale ja jestem starszy niz ta nieistniejaca juz reforma :) Podstawowki na pewno nie wpisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gimnazjum to jest educational institution at a secondary level w Polsce? Wedlug mnie nie, ale ja jestem starszy niz ta nieistniejaca juz reforma  Podstawowki na pewno nie wpisujesz.
Aaaa racja racja racja zgadza się mój błąd tam faktycznie jest na poziomie średnim lub wyższym nie dopatrzyłem. Bardzo dziękuję ci za pomoc


Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie wiem że już padło ale nie mogę tego znaleźć jak wpisać datę w pracy jeśli nadal w niej pracuje A nie puszcza mnie wniosek dalej bez wpisania tam czegokolwiek tak samo jak wpisze datę przykładowo dzisiejsza jedynie jeśli zaznaczę że do wczoraj to wtedy tak czy to tak może być?

Wysłane z mojego SM-J415FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...