Skocz do zawartości

Podróz do USA z kotem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@Partners ale czy masz bezpośredni lot z Pl operowany przez samolot UA? Bo jesli to jest code-share to operującego linie lotnicze w ramach biletu świnki nie przyjmą. Swoją drogą to chyba jedyna linia pasażerska, ktora sie godzi na gryzonie (choc nigdzie nie moge znalezc potwierdzenia) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Partners ale czy masz bezpośredni lot z Pl operowany przez samolot UA? Bo jesli to jest code-share to operującego linie lotnicze w ramach biletu świnki nie przyjmą. Swoją drogą to chyba jedyna linia pasażerska, ktora sie godzi na gryzonie (choc nigdzie nie moge znalezc potwierdzenia) ...

Właśnie szukałem i generalnie rezerwację dla zwierzaka można zrobić tylko na terenie US. Sprawdzałem z różnych krajów EU i z żadnego nie da się zrobić rezerwacji. Problem jest chyba brak bezpośredniego lotu. Nawet jak jest przesiadka na tego samego operatora. Czy ktoś wie czy i skąd bezpośrednio latają ?

http://www.bringfido.com/travel/airline_policies/united_airlines/

Ewentaualnie jak i w jaki sposób przetransportować świnkę morską do USA ?

Jakieś firmy specjalizujące się w transporcie zwierząt i itp.

Dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze droga morska byłaby najlepszym rozwiązaniem dla świnki morskiej - to bardzo delikatne zwierzątka i stres związany z lotem mógłby sie skonczyc tragicznie :(

Ale jak drogą morską?

Przecież ktoś musiałby żywić zwierzaka a taki rejs to trwa na pewno kilka dni jak nie lepiej. Paczki idą 2 miesiące.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja myślałam, żeby przewieźć pięć moich szczurków, ale się nie udało. Trzeba by nadać je do samolotu jako cargo, ale nikt im nie poda wody, jedzenia, leków, ani nie zagwarantuje, że nie będą stały kilka godzin na zimnie. Inna opcja to wynajęcie specjalistycznej firmy ale to bardzo drogo wychodzi nawet na krótkich trasach, a my przeprowadzaliśmy się z Warszawy do San Francisco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...