Skocz do zawartości

Brak pomocy - co zrobić


majorka123

Rekomendowane odpowiedzi

Nie były rezydentami ani obywatelami , moja mama wprawdzie była w USA ale nigdy sie tam nie rozliczała . Obydwie maja taka sama sytuacje jeśli chodzi o emerytury czyli emerytury po swoich mężach i jedna osoba dostaje takie wsparcie a druga nie ....obiecałam ciotce ze spróbuje się czegoś dowiedzieć ale ciężko z tematem ....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, andyopole said:

Rozliczać się muszą rezydenci i obywatele USA. Jeśli te Panie nimi nie są ani prawdopodobnie nigdy nie były  to co wtedy?

No ale jezeli emerytura jest po mezach, to te formularze to pokaza, przeciez jakas papierologia musiala byc wypelniona kiedys zeby te pieniadze byly przekazane dla tych Pan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, łatwa sprawa nie jest bo jeśli chodzi o rozliczenie to też jesteśmy zielone w temacie. Nawet jakby się miała rozliczyć to wogóle nie wiem jak podejść do tematu. Czy ma tam podawać jakies wszystkie dochody czy z Polski też itd. ..... Ale dziękuje wszystkim za to że starali się mi pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mowiac szczerze zupelnie nie czaje jak jedna z tych osob (jako ze nie jest rezydentem / obywatelem i nigdy nie byla ani nie placila podatkow)  dostala stimulus - mogla to byc pomylka i nie nalezy sie ani jednej ani drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kzielu napisał:

Ja to mowiac szczerze zupelnie nie czaje jak jedna z tych osob (jako ze nie jest rezydentem / obywatelem i nigdy nie byla ani nie placila podatkow)  dostala stimulus - mogla to byc pomylka i nie nalezy sie ani jednej ani drugiej.

Było wiele takich przypadków. Od Europy po Australię. Żyjący tam od wielu lat że zdziwieniem przywitali czeki z podpisem Trumpa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...