Jump to content

Pytanie o zdjęcie do loterii wizowej

Recommended Posts

Czy są jakieś wymogi odnośnie górnej części stroju? Czy ma to być koszula? Jeśli tak to jakiś konkretny wzór / kolor? 

Mam przygotowaną lnianą koszule do fotografa - niebieska z kołnierzem typu button-down, guziki przezroczyste. Do tego przez guziki przebiega kolorowy (biało, czerwono, czarny), 1cm pasek, który częściowo z pewnością będzie widoczny na fotografii. Czy taka koszula może być? 

Do tego jeszcze pytanko: wszystkie guziki pod szyję zapięte czy bez jednego przy szyi? 

Pozdrawiam :)

Edited by kubaz

Na galowo, w krawacie. Panie tez. Jest taka teoria ze jak ktos kiepsko ubrany to sprytny algorytm odrzuca bo nie chca dziadow w US.

A na serio to w t-shircie mozna zdjecie wyslac.

Edited by kzielu
  • Haha 2

• 2 weeks later...

18 godzin temu, Wojtek18 napisał:

Witam pytam w imieniu zony. Pytanie do Pan/ kolezanek z forum. Czy do zdjecia DV, mialy make up/makijaz, srdedni, mocny czy naturalna twarz bez makijazu. Dziekujemy pozdrawiamy. Szczescia w losowaniu DV23.

Ja się nie maluję, nie mam makijazu w dowodzie ani w paszporcie. Nie widzę sensu sie malować specjalnie.
Jesli żona na codzień się maluje to może zrobić zdjęcie w lekkim makijazu. Na photo tool jest pokazane co mozna co nie mozna, pani na zdjęciu przykładowym ma dzienny makijaz. 

W dniu 21.10.2021 o 22:29, Wojtek18 napisał:

Witam mam problem z Photo Toolem,nie dziala,tak jak zawsze. Moge tylko, zaladowac zdjecie i  pokazuje mi  blad. Obraz jest nadmiernie skompresowany. Uzyj wspolczynnika kompresji mniejszego niz 20:1. Nie wiem jak to zrobic, zeby bylo dobrze. Wie ktos, moze jak to zrobic i doradzi/pomoze. Dziekuje pozdrawiam

Miałem podobnie jak zdjęcie zrobione telefonem przesłałem sobie przez messengera na komputer. Wyślij mailem (fb obcina mocno jakość zdjęć) i będzie ok.