Skocz do zawartości

Naturalization a szczepienie


tazbierek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za 4 tygodnie mam citizenship interview. Na oficjalnej stronie znalazlem ze wsYscy ktorzy sie ubiegaja musza byc w pelni zaszczepieni. Czy ktos ma doswiadczenie teraz jak to wyglada? Officer lub ktos inny pyta o takie dane ? Dziekuje. 

 

Ps dokladnie taka notke znalazlem.

U.S. Citizenship and Immigration Services just announced that anyone applying for U.S. citizenship must be fully vaccinated for COVID-19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaję że wymogu szczepień podczas procesu na naturalizację nie ma. Aczkolwiek OP pisze o interview. Może się okazać, że w niektórych miejscach USA aby wejść do budynków biurowych trzeba okazać dowód szczepienia (np w NYC chyba tak jest i w SFO, w LA np tak ma być od 4 listopada). Tak więc wymaganie może wynikać nie z tego, że proces naturalizacji tego wymaga, ale że lokalne przepisy ograniczają wstęp do budynków tylko do osób zaszczepionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, mcpear said:

Też mi się wydaję że wymogu szczepień podczas procesu na naturalizację nie ma. Aczkolwiek OP pisze o interview. Może się okazać, że w niektórych miejscach USA aby wejść do budynków biurowych trzeba okazać dowód szczepienia (np w NYC chyba tak jest i w SFO, w LA np tak ma być od 4 listopada). Tak więc wymaganie może wynikać nie z tego, że proces naturalizacji tego wymaga, ale że lokalne przepisy ograniczają wstęp do budynków tylko do osób zaszczepionych.

Nie ma takiego wymogu. Jedynie obowiazek noszenia maseczki. Co wiecej na terenie budynkow federalnych wytyczne lokalne sa nizej w hierarchi, niz wytyczne danej agencji federalnej. 

https://www.uscis.gov/about-us/uscis-response-to-covid-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wczesniejsze pytanie gdzie OP znalazl ta informacje bylo retoryczne. Verbatim to co wkleil pojawia sie tylko na prawicowych portalach i antyvaxerskich profilach na twiterze, a oczywiscie odnosi sie do niedawno wprowadzonych przepisow dotyczacych osob ubiegajacych sie o GC. Zielona karta, czy naturalizacja to jeden pies dla nich, najwazniejsze, ze DON'T TREAD ON ME!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...