Skocz do zawartości

Departament stanu


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, katlia napisał:

Udowadnia sie majac stabilna, dobrze platna prace w Polsce, rodzine, dom, i historie podrozy i powrotow z USA. To wszystko zmienia prawdopodobnosc ze ktos bedzie chcial zostac nielegalnie. A ze jak ktos ma zamiar to i tak zostanie -- nikt tego nie wie lepiej niz departament stanu. Wlasnie przez takich nie udalo Ci sie dostac wizy. 

Mam stabilna,dobrze platna prace i nie zamierzam jej zmieniać.. tak oni wszystko wiedzą, przykładem jestem ja,bo nidy nie miałem zamiaru tam zostać.. departament stanu tak właśnie wszystko wie,że dał wizy i wpuścił tych co zostali a tym co naprawdę nie kłamią i chcieliby turystycznie pojechać to nie dają.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 godzin temu, katlia napisał:

Coz, masz rodakow ktorzy zostawaja tu nielegalnie i psuja opinie wszystkim innym Polakom... oczywiscie sytuacja jest calkowicie wina "departamentu stanu."

Tam już nikt nie jeździ do pracy ,to nie dawne lata że pojechali i nie wrócili..  a co to moja wina? Po co ten cyrk ze zniesieniem wiz jak i tak esty nie chcą dać.. USA są numerem 1 pod względem turystycznym i tyle.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, katlia napisał:

Dane rzadu amerykanskiego pokazuja ze w 2019, powyzej 1,000 Polakow zostalo w USA nielegalnie... to prawie "nikt" ale jednak. 

To sama widzisz że wpuszczają tych co potem zostają i nie są w żaden sposób w stanie udowodnić kto jedzie rzeczywiście turystycznie a kto nie.. i o to mi tylko chodzi że człowiek pojechałby,pozwiedzał i nie może.. a drugi kręci,kombinuje,zostaje w USA i wpuszczają takiego delikwenta.. ich system ma sie nijak niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mcpear napisał:

Zdziwiłbyś się ilu naszych rodaków jest tutaj nielegalnie przedłużając pobyty albo pracując na B1/B2 lub ESTA.

To sam widzisz,wpuszczają nie tych co trzeba.. mnie nie chcą wpuścić gdzie ja nawet nie mam zamiaru tam zostawać.. cel wyłącznie turystyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nergil napisał:

To sam widzisz,wpuszczają nie tych co trzeba.. mnie nie chcą wpuścić gdzie ja nawet nie mam zamiaru tam zostawać.. cel wyłącznie turystyczny

To sie nazywa "odpowiedzialnosc zbiorowa".

Jesli pojdziesz do konsulatu po B2 i przekonasz konsula to wize (promese) dostaniesz  o ile nie masz napaprane w "papierach". A nawet jesli cos tam kiedys przeskrobales to laskawszym okiem ponoc teraz spogladaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kzielu zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...